Вийшов новий путівник «Замки та Палаци України» від команди Made in Ukraine

Путівник «Замки та Палаци України» створили ідеологиня і головна редакторка Юлія Савостіна, авторка текстів Олена Чехній та рецензентка Лала Тарапакіна.

Вийшов новий путівник «Замки та Палаци України» від команди Made in Ukraine

В Україні кілька тисяч великих і маленьких замків, веж і фортець. Велика частина з них може бути зарахована до «мальовничих руїн», але частина ще збереглася і доживає свої останні роки. Ці замки можна вже зараз побачити на власні очі, маршрути до яких зібрані в путівнику. Вони потребують людської уваги. Більшість із фортець — це відкриття для кожного українця. Відкриття нашої країни, де поруч уживається стільки різного і неочевидного.

Команда проєкту провела власні експедиції, щоб путівник вийшов з унікальними та ексклюзивними місцями. За ним стоять тисячі кілометрів доріг і сотні годин досліджень.

Processed with VSCO with a6 preset

192 сторінки з ілюстраціями, адресами, культурою і історіями найцікавіших та незвичайних замків та палаців в різних станах. Вказані як дуже популярні місця, так і ті, які мало відомі в Україні. Завдяки інформації, що міститься у путівнику, можна організувати самостійні тематичні екскурсії країною, розрахувати оптимальний час перебування у тому чи іншому куточку країни, покладаючись на один з поданих туристичних маршрутів або склавши власний.

Путівник «Замки та Палаци України» пропонує список рекомендованих фахівцями готелів і ресторанів, які можуть бути частиною запланованої поїздки. Доповнюють книгу довідкова інформація та карти екскурсійних маршрутів по місцевості.

Processed with VSCO with a6 preset

Путівник можна буде купити в книжкових магазинах англійською мовою. Формат 115х175 мм, коштує від 433 грн. Детальніше — тут.


В тему:

Цього року Ісландія позиціонує себе як ідеальне місце, де можна накричатися досхочу. У новому рекламному ролику, який M&C Saatchi Group створила для організації Promote Iceland, туристів запрошують з’їздити на цей острів, щоб там, посеред мальовничих диких місць, покричати так голосно, як вони тільки схочуть.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Як змінювалися тренди хелловінських костюмів впродовж останніх 150-ти років

Американці почали вбиратися в маскарадні костюми на Хелловін наприкінці 19-го століття. Але з того часу тренди хелловінських костюмів дуже змінилися.

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...