Вийшов новий путівник «Замки та Палаци України» від команди Made in Ukraine

Путівник «Замки та Палаци України» створили ідеологиня і головна редакторка Юлія Савостіна, авторка текстів Олена Чехній та рецензентка Лала Тарапакіна.

Вийшов новий путівник «Замки та Палаци України» від команди Made in Ukraine

В Україні кілька тисяч великих і маленьких замків, веж і фортець. Велика частина з них може бути зарахована до «мальовничих руїн», але частина ще збереглася і доживає свої останні роки. Ці замки можна вже зараз побачити на власні очі, маршрути до яких зібрані в путівнику. Вони потребують людської уваги. Більшість із фортець — це відкриття для кожного українця. Відкриття нашої країни, де поруч уживається стільки різного і неочевидного.

Команда проєкту провела власні експедиції, щоб путівник вийшов з унікальними та ексклюзивними місцями. За ним стоять тисячі кілометрів доріг і сотні годин досліджень.

Processed with VSCO with a6 preset

192 сторінки з ілюстраціями, адресами, культурою і історіями найцікавіших та незвичайних замків та палаців в різних станах. Вказані як дуже популярні місця, так і ті, які мало відомі в Україні. Завдяки інформації, що міститься у путівнику, можна організувати самостійні тематичні екскурсії країною, розрахувати оптимальний час перебування у тому чи іншому куточку країни, покладаючись на один з поданих туристичних маршрутів або склавши власний.

Путівник «Замки та Палаци України» пропонує список рекомендованих фахівцями готелів і ресторанів, які можуть бути частиною запланованої поїздки. Доповнюють книгу довідкова інформація та карти екскурсійних маршрутів по місцевості.

Processed with VSCO with a6 preset

Путівник можна буде купити в книжкових магазинах англійською мовою. Формат 115х175 мм, коштує від 433 грн. Детальніше — тут.


В тему:

Цього року Ісландія позиціонує себе як ідеальне місце, де можна накричатися досхочу. У новому рекламному ролику, який M&C Saatchi Group створила для організації Promote Iceland, туристів запрошують з’їздити на цей острів, щоб там, посеред мальовничих диких місць, покричати так голосно, як вони тільки схочуть.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #037

Добірка креативних рекрутингових кампаній. Інсайти з вебінару про контент-стратегію в SMM. Гумор у комунікації брендів. А також цікаві книги від ...

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...