Вийшов новий путівник «Замки та Палаци України» від команди Made in Ukraine

Путівник «Замки та Палаци України» створили ідеологиня і головна редакторка Юлія Савостіна, авторка текстів Олена Чехній та рецензентка Лала Тарапакіна.

Вийшов новий путівник «Замки та Палаци України» від команди Made in Ukraine

В Україні кілька тисяч великих і маленьких замків, веж і фортець. Велика частина з них може бути зарахована до «мальовничих руїн», але частина ще збереглася і доживає свої останні роки. Ці замки можна вже зараз побачити на власні очі, маршрути до яких зібрані в путівнику. Вони потребують людської уваги. Більшість із фортець — це відкриття для кожного українця. Відкриття нашої країни, де поруч уживається стільки різного і неочевидного.

Команда проєкту провела власні експедиції, щоб путівник вийшов з унікальними та ексклюзивними місцями. За ним стоять тисячі кілометрів доріг і сотні годин досліджень.

Processed with VSCO with a6 preset

192 сторінки з ілюстраціями, адресами, культурою і історіями найцікавіших та незвичайних замків та палаців в різних станах. Вказані як дуже популярні місця, так і ті, які мало відомі в Україні. Завдяки інформації, що міститься у путівнику, можна організувати самостійні тематичні екскурсії країною, розрахувати оптимальний час перебування у тому чи іншому куточку країни, покладаючись на один з поданих туристичних маршрутів або склавши власний.

Путівник «Замки та Палаци України» пропонує список рекомендованих фахівцями готелів і ресторанів, які можуть бути частиною запланованої поїздки. Доповнюють книгу довідкова інформація та карти екскурсійних маршрутів по місцевості.

Processed with VSCO with a6 preset

Путівник можна буде купити в книжкових магазинах англійською мовою. Формат 115х175 мм, коштує від 433 грн. Детальніше — тут.


В тему:

Цього року Ісландія позиціонує себе як ідеальне місце, де можна накричатися досхочу. У новому рекламному ролику, який M&C Saatchi Group створила для організації Promote Iceland, туристів запрошують з’їздити на цей острів, щоб там, посеред мальовничих диких місць, покричати так голосно, як вони тільки схочуть.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

IAMIDEA agency створила стратегію та рекламну кампанію 49-го кінофестивалю «Молодість»

Новий слоган – КІНО НЕ БЕЗ ПИТАНЬ. Кінофестиваль «Молодість» — перший міжнародний кінофестиваль на території України, що функціонує з 1970 ...

Вітрини ЦУМ визнали найкращими на міжнародному конкурсі VMSD’s 2020 International Visual Competition

Проєкт оформлення новорічних вітрин ЦУМ «Фабрика Подарунків» був визнаний кращим проєктом року за версією американського журналу VMSD (Visual Merchandising and ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

NONPAREIL

Співзасновники агенції LLIWELL запустили подкаст про дизайн

Співзасновники брендингової агенції LLIWELL Нонна Старущенко та Гліб Капоріков запустили подкаст на Радіо Аристократи про дизайн та комунікаційну культуру. Подкаст ...