Вийшов новий путівник «Замки та Палаци України» від команди Made in Ukraine

Путівник «Замки та Палаци України» створили ідеологиня і головна редакторка Юлія Савостіна, авторка текстів Олена Чехній та рецензентка Лала Тарапакіна.

Вийшов новий путівник «Замки та Палаци України» від команди Made in Ukraine

В Україні кілька тисяч великих і маленьких замків, веж і фортець. Велика частина з них може бути зарахована до «мальовничих руїн», але частина ще збереглася і доживає свої останні роки. Ці замки можна вже зараз побачити на власні очі, маршрути до яких зібрані в путівнику. Вони потребують людської уваги. Більшість із фортець — це відкриття для кожного українця. Відкриття нашої країни, де поруч уживається стільки різного і неочевидного.

Команда проєкту провела власні експедиції, щоб путівник вийшов з унікальними та ексклюзивними місцями. За ним стоять тисячі кілометрів доріг і сотні годин досліджень.

Processed with VSCO with a6 preset

192 сторінки з ілюстраціями, адресами, культурою і історіями найцікавіших та незвичайних замків та палаців в різних станах. Вказані як дуже популярні місця, так і ті, які мало відомі в Україні. Завдяки інформації, що міститься у путівнику, можна організувати самостійні тематичні екскурсії країною, розрахувати оптимальний час перебування у тому чи іншому куточку країни, покладаючись на один з поданих туристичних маршрутів або склавши власний.

Путівник «Замки та Палаци України» пропонує список рекомендованих фахівцями готелів і ресторанів, які можуть бути частиною запланованої поїздки. Доповнюють книгу довідкова інформація та карти екскурсійних маршрутів по місцевості.

Processed with VSCO with a6 preset

Путівник можна буде купити в книжкових магазинах англійською мовою. Формат 115х175 мм, коштує від 433 грн. Детальніше — тут.


В тему:

Цього року Ісландія позиціонує себе як ідеальне місце, де можна накричатися досхочу. У новому рекламному ролику, який M&C Saatchi Group створила для організації Promote Iceland, туристів запрошують з’їздити на цей острів, щоб там, посеред мальовничих диких місць, покричати так голосно, як вони тільки схочуть.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Оголошено півфіналістів та експертів докторинг-майстерні PITCH UA 3

Третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA стрімко набирає обертів. Цього року до PITCH ...

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...