Ісландія запрошує туристів погорлати на її просторах

Чи не здається вам останнім часом, що рівень стресу у вашому житті виріс настільки, що хоч криком кричи? Може, вам доводилося вести переговори з клієнтами, намагаючись водночас впоратися з малими дітьми? Чи на вас одночасно звалилася ціла купа поганих новин? Хай там як, але настав час трохи випустити пару, вважає туристична рада Ісландії, для чого вона запрошує туристів погорлати у всю міць своїх легенів.

Цього року Ісландія позиціонує себе як ідеальне місце, де можна накричатися досхочу. У новому рекламному ролику, який M&C Saatchi Group створила для організації Promote Iceland, туристів запрошують з’їздити на цей острів, щоб там, посеред мальовничих диких місць, покричати так голосно, як вони тільки схочуть.

«Схоже, на вас багато що навалилося. Схоже, вам треба відвести душу десь на безкраїх мальовничих просторах. Схоже, що Ісландія – саме те, що вам потрібно», – переконує глядачів відео.

Ролик було знято творчим дуетом ісландських режисерів Самуелем та Гуннаром зі Skot Productions. У ньому ми бачимо кількох вкрай знервованих людей у цілком типових для карантину ситуаціях: хтось мусить святкувати день народження на самоті, хтось намагається самостійно постригтися, у когось ніяк не складається пазл… І коли фрустрація досягає крайньої точки і проривається розпачливим криком, кожного з них переносить на безтурботний північний острів.

Варто нагадати, що Ісландія відчинила свої кордони для туристів з ЄС ще 15 червня, пропонуючи всім, хто прибуває до країни, на вибір або витримати 14-денний карантин, або пройти за 63 долари тест на коронавірус.

Докричатися до Ісландії

А тим, хто просто фізично не може поїхати до Ісландії, кампанія пропонує зробити аудіозапис свого крику та завантажити його на сайт LooksLikeYouNeedIceland.com, щоб туристична рада голосно ввімкнула цей запис десь у віддаленому куточку острова. Таким чином, навіть якщо вам самим не судилося вирватися зі своєї нинішньої ситуації, принаймні ваш крик полине далеко-далеко.

Надіслати свій крик можна у одну із семи локацій: на вершину пагорба Фестарфйолл, на східне узбережжя Ісландії, до водоспаду Скоуґафосс тощо.

«Для всього світу останні кілька місяців були дуже непростими. Ми можемо цьому поспівчувати і готові, зі свого боку, допомогти людям випустити пару, – зазначила Сігрідур Гудмундсдоттір, директорка організації Visit Iceland. – Нам пощастило жити серед безкраїх просторів та чудової природи. І ми вважаємо, що саме цього світові зараз так не вистачає».

Джерело

Але якщо крикотерапія не допомагає, експерти-психологи пропонують ще 9 способів боротьби зі стресом.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #002

Чао, креатори! А ось і другий випуск Creative Digest CIAU! Нова порція найцікавішого зі світу креативу! Creative Digest · Creative ...

Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії»

Про це повідомили на сторінці новоствореної організації. До Профспілки увійшли артисти, продюсери, організатори подій та багато інших людей, причетних до ...

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Компанія Adzooma спробувала візуалізувати найцікавіші гіпотетичні іграшки-бестселери 2020 року, згенеровані штучним інтелектом.

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...