У Києві презентували «нідерландську вишиванку»

У День вишиванки Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку». Вона розповідає про традиції двосторонніх відносин Нідерландів та України: співпрацю у багатьох пріоритетних галузях економіки, сільському господарстві, освіті, культурі, захисті прав людини, миру та справедливості — повідомляє посольство на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«Я був вражений красою вишиванок на День Незалежності, коли я тільки приїхав до України. Мені подобається ідея “традицій в інноваціях та інноваційності в традиціях”», — каже Йеннес де Мол, Посол Королівства Нідерландів в Україні.

Ambassador de Mol in vyshyvanka - У Києві презентували «нідерландську вишиванку»
Йеннес де Мол, Посол Королівства Нідерландів в Україні, одягнений у «нідерландську вишиванку»
Vyshyvanka team NL Embassy UA 1 - У Києві презентували «нідерландську вишиванку»

Орнаменти та кольори нідерландського острова Маркен, символічність підібраних елементів та типові українські техніки вишивки гармонійно поєднались у цілісну картину.

IMG 110470e264d884063fe2e665b08d629f V - У Києві презентували «нідерландську вишиванку»

«Моя роль як посла — будувати мости між Нідерландами та Україною, і наш проєкт повною мірою реалізує це прагнення. Я дуже задоволений результатом. Ця вишиванка символізує те, наскільки ми цінуємо цю прекрасну українську традицію, якій ми хотіли додати відтінку нідерландських інновацій. Я дуже задоволений цим поєднанням і носитиму вишиванку з гордістю», — додає Посол.

Створення вишиванки у нідерландському стилі розпочалося зі співпраці нідерландської дизайнерки Емілі Германс з українською компанією «Едельвіка», виробником етноодягу. Результатом вебінару, присвяченого тенденціям використання різних технік вишивки, став унікальний дизайн традиційної та водночас сучасної вишитої сорочки.

«У День вишиванки, 21 травня цього року, ми з гордістю ділимось результатами цього натхненного проєкту міжкультурної співпраці. Ми сподіваємось, що він знайде своє особливе місце та значення у вашій власній історії про Нідерланди та Україну», — зазначили у Посольстві.


Нагадаємо також, що пошуковий сервіс Google привітав українців з Днем вишиванки і створив святковий дудл. Авторка дудлу — українська художниця Таня Якунова.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Creative Digest CIAU. Випуск #008

Кампанія з виявлення фейків. Новий спосіб турботи про екологію. Оновлені функції Facebook. Та повернення LIONS Live! Чао, креатори! В ефірі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.