У Києві презентували «нідерландську вишиванку»

У День вишиванки Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку». Вона розповідає про традиції двосторонніх відносин Нідерландів та України: співпрацю у багатьох пріоритетних галузях економіки, сільському господарстві, освіті, культурі, захисті прав людини, миру та справедливості — повідомляє посольство на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«Я був вражений красою вишиванок на День Незалежності, коли я тільки приїхав до України. Мені подобається ідея “традицій в інноваціях та інноваційності в традиціях”», — каже Йеннес де Мол, Посол Королівства Нідерландів в Україні.

Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку»
Йеннес де Мол, Посол Королівства Нідерландів в Україні, одягнений у «нідерландську вишиванку»
Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку»

Орнаменти та кольори нідерландського острова Маркен, символічність підібраних елементів та типові українські техніки вишивки гармонійно поєднались у цілісну картину.

Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку»

«Моя роль як посла — будувати мости між Нідерландами та Україною, і наш проєкт повною мірою реалізує це прагнення. Я дуже задоволений результатом. Ця вишиванка символізує те, наскільки ми цінуємо цю прекрасну українську традицію, якій ми хотіли додати відтінку нідерландських інновацій. Я дуже задоволений цим поєднанням і носитиму вишиванку з гордістю», — додає Посол.

Створення вишиванки у нідерландському стилі розпочалося зі співпраці нідерландської дизайнерки Емілі Германс з українською компанією «Едельвіка», виробником етноодягу. Результатом вебінару, присвяченого тенденціям використання різних технік вишивки, став унікальний дизайн традиційної та водночас сучасної вишитої сорочки.

«У День вишиванки, 21 травня цього року, ми з гордістю ділимось результатами цього натхненного проєкту міжкультурної співпраці. Ми сподіваємось, що він знайде своє особливе місце та значення у вашій власній історії про Нідерланди та Україну», — зазначили у Посольстві.


Нагадаємо також, що пошуковий сервіс Google привітав українців з Днем вишиванки і створив святковий дудл. Авторка дудлу — українська художниця Таня Якунова.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Unilever декларує різноманіття і оголошує війну рекламним стереотипам

Компанія Unilever заявила, що боротиметься з рекламними стереотипами та працюватиме з більшим числом підприємств, якими керують жінки та етнічні меншини, ...

Світ заслуговує на свідків. Кампанія Leica від TBWA\ Paris

Leica, легендарний німецький виробник фотообладнання, історія якого сягає понад 150 років, відзначає відданість фотографів, які відображають світ, у новій міжнародній ...

Британська компанія Moodbeam розробила браслет для визначення емоцій співробітників

Британська компанія Moodbeam розробила гаджет, який допоможе керівникам контролювати емоційний стан співробітників. Щоб передати дані, користувачу гаджету потрібно натиснути одну ...

SHKALA 2021 програма

Форум з комунікацій для соціальних та поведінкових змін SHKALA 2021 оголошує програму

Події 2020 року були настільки божевільними, що ми можемо витратити на їх вивчення і аналіз решту часу до кінця 2021 ...

Reactor.ua та TABASCO готують реліз платформи, котра полегшить життя стартапам

Грамотно складена PitchDeck-презентація допомагає стартапу знайти партнерів та інвесторів. Щоб зекономити час та ресурси технологічних команд, Reactor.ua та креативне агентство ...

Нідерландський дизайнер створив «світлові рецепти» для сільського господарства

Видовищна інсталяція Grow демонструє, як світло певних кольорів спектра стимулює ріст рослин і дозволяє скоротити використання пестицидів на 50%.