У Києві презентували «нідерландську вишиванку»

У День вишиванки Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку». Вона розповідає про традиції двосторонніх відносин Нідерландів та України: співпрацю у багатьох пріоритетних галузях економіки, сільському господарстві, освіті, культурі, захисті прав людини, миру та справедливості — повідомляє посольство на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«Я був вражений красою вишиванок на День Незалежності, коли я тільки приїхав до України. Мені подобається ідея “традицій в інноваціях та інноваційності в традиціях”», — каже Йеннес де Мол, Посол Королівства Нідерландів в Україні.

Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку»
Йеннес де Мол, Посол Королівства Нідерландів в Україні, одягнений у «нідерландську вишиванку»
Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку»

Орнаменти та кольори нідерландського острова Маркен, символічність підібраних елементів та типові українські техніки вишивки гармонійно поєднались у цілісну картину.

Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку»

«Моя роль як посла — будувати мости між Нідерландами та Україною, і наш проєкт повною мірою реалізує це прагнення. Я дуже задоволений результатом. Ця вишиванка символізує те, наскільки ми цінуємо цю прекрасну українську традицію, якій ми хотіли додати відтінку нідерландських інновацій. Я дуже задоволений цим поєднанням і носитиму вишиванку з гордістю», — додає Посол.

Створення вишиванки у нідерландському стилі розпочалося зі співпраці нідерландської дизайнерки Емілі Германс з українською компанією «Едельвіка», виробником етноодягу. Результатом вебінару, присвяченого тенденціям використання різних технік вишивки, став унікальний дизайн традиційної та водночас сучасної вишитої сорочки.

«У День вишиванки, 21 травня цього року, ми з гордістю ділимось результатами цього натхненного проєкту міжкультурної співпраці. Ми сподіваємось, що він знайде своє особливе місце та значення у вашій власній історії про Нідерланди та Україну», — зазначили у Посольстві.


Нагадаємо також, що пошуковий сервіс Google привітав українців з Днем вишиванки і створив святковий дудл. Авторка дудлу — українська художниця Таня Якунова.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.