У Києві презентували «нідерландську вишиванку»

У День вишиванки Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку». Вона розповідає про традиції двосторонніх відносин Нідерландів та України: співпрацю у багатьох пріоритетних галузях економіки, сільському господарстві, освіті, культурі, захисті прав людини, миру та справедливості — повідомляє посольство на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«Я був вражений красою вишиванок на День Незалежності, коли я тільки приїхав до України. Мені подобається ідея “традицій в інноваціях та інноваційності в традиціях”», — каже Йеннес де Мол, Посол Королівства Нідерландів в Україні.

Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку»
Йеннес де Мол, Посол Королівства Нідерландів в Україні, одягнений у «нідерландську вишиванку»
Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку»

Орнаменти та кольори нідерландського острова Маркен, символічність підібраних елементів та типові українські техніки вишивки гармонійно поєднались у цілісну картину.

Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку»

«Моя роль як посла — будувати мости між Нідерландами та Україною, і наш проєкт повною мірою реалізує це прагнення. Я дуже задоволений результатом. Ця вишиванка символізує те, наскільки ми цінуємо цю прекрасну українську традицію, якій ми хотіли додати відтінку нідерландських інновацій. Я дуже задоволений цим поєднанням і носитиму вишиванку з гордістю», — додає Посол.

Створення вишиванки у нідерландському стилі розпочалося зі співпраці нідерландської дизайнерки Емілі Германс з українською компанією «Едельвіка», виробником етноодягу. Результатом вебінару, присвяченого тенденціям використання різних технік вишивки, став унікальний дизайн традиційної та водночас сучасної вишитої сорочки.

«У День вишиванки, 21 травня цього року, ми з гордістю ділимось результатами цього натхненного проєкту міжкультурної співпраці. Ми сподіваємось, що він знайде своє особливе місце та значення у вашій власній історії про Нідерланди та Україну», — зазначили у Посольстві.


Нагадаємо також, що пошуковий сервіс Google привітав українців з Днем вишиванки і створив святковий дудл. Авторка дудлу — українська художниця Таня Якунова.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Час TikTok. Havas Digital Kyiv анонсує партнерство з китайською соціальною мережею

Агентство Havas Digital Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, стало офіційним партнером відеохостингу TikTok. “В історії роботи ...

Вливания во влияние: агентство PROVID усиливает направление по работе с инфлюенсерами

Следуя мировым коммуникационным трендам и проверив общее количество личных подписок на каналы и персональные профили в YouTube, TikTok и Instagram, ...

Креативні індустрії мовою цифр, або Чому культурі важливо заявляти про себе не лише емоційно

Луіза Мороз, менеджерка міжнародного форуму «Креативна Україна», про те, чому креативні індустрії України повинні підкріплювати інтелектуальну інтуїцію, моральне почуття та ...

Приховані написи: у Флориді випустили туристичну мапу, що реагує на сонячне світло

Visit Florida не втрачає надії пробудити в серцях туристів жагу подорожей та познайомити їх з менш відомими туристичними принадами «штату сонячного сяйва».

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

На час карантину для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, «Укрзалізниця» запустила ...

Підсмажити вірус: Ford пропонує дезінфікувати поліцейські машини підігрівом

Компанія Ford розробила програмне забезпечення, яке піднімає температуру в салоні автомобіля Police Interceptor Utility до 56 градусів Цельсія