У квітні в Києві відкриється фестиваль американського кіно «Незалежність»

У фокусі фестивалю американського кіно «Незалежність» (American Independent Film Festival) — актуальні ігрові та документальні фільми на соціально важливі теми, що демонструють розмаїття США, американського кінематографу та силу незалежного творчого мислення. Фестиваль проходить за підтримки Посольства США в Україні.

Фестиваль американського кіно «Незалежність» пройде з 15 по 21 квітня у київському кінотеатрі «Жовтень». На гостей фестивалю чекає новe незалежне кіно зі Сполучених Штатів, документальні фільми  від American Film Showcase та ретроспектива Девіда Лінча.

У квітні в Києві відкриється фестиваль американського кіно «Незалежність»

Програма фестивалю

До художньої та документальної програм фестивалю увійшли номінанти та лауреати престижних кінофорумів світу, зокрема кінопремій «Оскар» та «Золотий Глобус», фестивалю Санденс, кінофестивалю у Каннах, Берлінського кінофестивалю. 

Спеціальною подією «Незалежності» стане ретроспектива Девіда Лінча, присвячена 75-му дню народження режисера та 25-й річниці його видатного фільму «Малголланд Драйв». У програмі також культові роботи режисера: «Синій Оксамит» та «Дикі Серцем».

Фестиваль відкриє фільм про силу духу та людський вибір Звук Металу (Sound of Metal), номінант на «Золотий Глобус 2021» за найкращу акторську гру, який також вражає своїм новаторським саунд-дизайном.

Більше про фестиваль американського кіно «Незалежність» дізнавайтесь за цим посиланням.

Розклад, деталі заходів та квитки — на aiffua.com.


Читайте також:

  • 27 березня відбудеться Unconference — онлайн-івент для всіх, хто хоче дати поштовх бізнесу зсередини та перейняти досвід експертів, які ведуть команди до успіху. 
  • А 27-28 травня відбудеться 14 Український маркетинг-форум. Головною темою події стане життєстійкість компаній і брендів — «Marketing Survivors: як стати зіркою в нових умовах».

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фільми для незрячих людей: SWEET.TV долучився до проєкту «Доступне Кіно»

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV розпочав співпрацю з агенцією «Доступне Кіно», що працює в межах громадської організації «Боротьба за права». Мета співпраці — щоб якісних, легальних, доступних для ...

Sheba випустила нічне відео для власників котів

Відомий виробник кормів для тварин Sheba разом із агенцією AMV BBDO підготував фільм для власників котів, яким доводиться прокидатися вночі, ...

Спогади із покинутого міста: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21 квітня на медіасервісі MEGOGO з’явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це шість епізодів ...

Сумний мандрил, що грає на гітарі, або Як показати, навіщо людям подорожі

Життя не мусить обмежуватися сірою буденністю. А сумний мандрил, який грає на гітарі, нагадує нам, що це послання – не пусті слова.

Creative Digest CIAU. Випуск #036

Конкурс до Дня дизайнера. Нові проєкти від Google. Вебінари про ефективні комунікації для культурних та креативних проєктів. А також нова ...

Талантам — роботу, тваринкам — дім. Креативна агенція TWID шукає своїх людей

TWID Creative Studio запускає ініціативу, в рамках якої шукає людей до себе в команду та допомагає знайти дім безпритульним тваринам, ...