Проєкт Ukraїner опублікував 100 фото України за 2020 рік

Проєкт Ukraїner підвів підсумки 2020 року і показав Україну на ста фотографіях, зроблених учасниками команди під час експедицій.

«2020 рік для всього світу став потрясінням. Щороку ми підбиваємо підсумки, показуючи Україну на 100 фотографіях. У 2020 році команда почала знімати в експедиціях на кілька місяців пізніше через карантин. Кілька проєктів були на межі скасування, але таки відбулися. За рік експедиція Ukraїner відвідала чотири регіони: Полтавщину, Сіверщину, Слобожанщину і Таврію, а також встигла створити кілька спецпроєктів. У цій підбірці — Україна, якою її побачили наші фотографи у 2020 році», — зазначають автори проєкту на сайті.

Ukraїner
Художник Іван Марчук у своїй київській майстерні. 5 січня 2020 року. Фото: Христина Кулаковська.
Ukraїner
Схід сонця у селі Космач, Карпати. Космач є одним із центрів мистецтв та ремесел Карпатського регіону. 13 січня 2020 року. Фото: Олександр Хоменко.
Актори театру «ДАХ» на репетиції. 14 лютого 2020 року. Фото: Артем Галкін.
Ukraїner
Туристи піднімаються на Говерлу. 29 лютого 2020 року. Фото: Андрій Вахній.
Українські дизайнери з компанії LUKIS долучилися до боротьби з пандемією, перепрофілювавши свої виробництва на виготовлення захисного спецодягу для медперсоналу. Спецпроєкт Ukraїner «На карантині». 10 квітня 2020 року. Фото: Сергій Коровайний.
Ukraїner
Комісія Харківської школи архітектури переглядає дипломні роботи студентів. Експедиція Слобожанщиною. 12 червня 2020 року. Фото: Сергій Свердєлов.
Портрети відомих українських письменників на території Харківського літературного музею. 9 червня 2020 року. Експедиція Слобожанщиною. Фото: Михайло Чубун.
Ukraїner
Журавлівський гідропарк у Харкові з висоти пташиного лету. 7 жовтня 2020 року. Фото: Сергій Свердєлов.
Каліграфічний перформанс у Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди. 19 червня 2020 року. Експедиція Слобожанщиною. Фото: Михайло Чубун.

Ілюстрація в заголовку: Дорога на полонину Апецька на околиці селища Дубове, що на Закарпатті. 1 листопада 2020 року. Фото: Харі Крішнан.

Джерело


Раніше: Оголошено переможців конкурсу на краще фото погоди 2020. Вже п’ятий рік поспіль Королівське метеорологічне товариство Великобританії за підтримки компанії AccuWeather проводить конкурс, який має на меті продемонструвати різні явища погоди у найширшому значенні цього слова. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного інтелекту ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...