Проєкт Ukraїner опублікував 100 фото України за 2020 рік

Проєкт Ukraїner підвів підсумки 2020 року і показав Україну на ста фотографіях, зроблених учасниками команди під час експедицій.

«2020 рік для всього світу став потрясінням. Щороку ми підбиваємо підсумки, показуючи Україну на 100 фотографіях. У 2020 році команда почала знімати в експедиціях на кілька місяців пізніше через карантин. Кілька проєктів були на межі скасування, але таки відбулися. За рік експедиція Ukraїner відвідала чотири регіони: Полтавщину, Сіверщину, Слобожанщину і Таврію, а також встигла створити кілька спецпроєктів. У цій підбірці — Україна, якою її побачили наші фотографи у 2020 році», — зазначають автори проєкту на сайті.

Ukraїner
Художник Іван Марчук у своїй київській майстерні. 5 січня 2020 року. Фото: Христина Кулаковська.
Ukraїner
Схід сонця у селі Космач, Карпати. Космач є одним із центрів мистецтв та ремесел Карпатського регіону. 13 січня 2020 року. Фото: Олександр Хоменко.
Актори театру «ДАХ» на репетиції. 14 лютого 2020 року. Фото: Артем Галкін.
Ukraїner
Туристи піднімаються на Говерлу. 29 лютого 2020 року. Фото: Андрій Вахній.
Українські дизайнери з компанії LUKIS долучилися до боротьби з пандемією, перепрофілювавши свої виробництва на виготовлення захисного спецодягу для медперсоналу. Спецпроєкт Ukraїner «На карантині». 10 квітня 2020 року. Фото: Сергій Коровайний.
Ukraїner
Комісія Харківської школи архітектури переглядає дипломні роботи студентів. Експедиція Слобожанщиною. 12 червня 2020 року. Фото: Сергій Свердєлов.
Портрети відомих українських письменників на території Харківського літературного музею. 9 червня 2020 року. Експедиція Слобожанщиною. Фото: Михайло Чубун.
Ukraїner
Журавлівський гідропарк у Харкові з висоти пташиного лету. 7 жовтня 2020 року. Фото: Сергій Свердєлов.
Каліграфічний перформанс у Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди. 19 червня 2020 року. Експедиція Слобожанщиною. Фото: Михайло Чубун.

Ілюстрація в заголовку: Дорога на полонину Апецька на околиці селища Дубове, що на Закарпатті. 1 листопада 2020 року. Фото: Харі Крішнан.

Джерело


Раніше: Оголошено переможців конкурсу на краще фото погоди 2020. Вже п’ятий рік поспіль Королівське метеорологічне товариство Великобританії за підтримки компанії AccuWeather проводить конкурс, який має на меті продемонструвати різні явища погоди у найширшому значенні цього слова. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у типографіці для дизайну сайту в 2021 році (Інфографіка)

Типографіка перетворює слова із простого друкованого тексту на витончений канал комунікації. Так багато можна сказати завдяки дизайну шрифтів — від ...

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...

Вікіпедія відзначає 20-річний ювілей (Інфографіка)

Двадцять років тому, 15 січня 2001 року, Джиммі Вейлз та Ларрі Сенгер запустили сайт під назвою «Вікіпедія» — мережевий інформаційний ...

Прем’єра «Нової симфонії Донбасу» в Берліні

22 січня о 21:00 (по Києву) у берлінському театрі P.A.N.D.A. відбудеться прем’єра музичного альбому «Нова симфонія Донбасу», створеного підлітками з ...

Creative Digest CIAU. Випуск #022

Чао, креатори! На зв’язку Creative Digest! Вітаємо всіх з Новим роком! Сподіваємось, ви добре відпочили за зимові свята та надихнулися ...