Postmen разом з «Новою поштою» запустять гру на знання про життя і творчість Лесі Українки

Компанія «Нова пошта» стала офіційним партнером Мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лариси Косач-Квітки (Лесі Українки). Окрім підтримки створення експозиції, компанія планує підтримати створення інтерактивної вікторини у вигляді гри, яку розробляє агенція Postmen.

Postmen разом з Новою поштою запустять гру на знання життя і творчості Лесі Українки

Ця гра дозволить кожному відвідувачу випробувати свої знання про життя та творчість Лесі Українки. Найкращі знавці отримають подарунки в поштоматах «Нової пошти», що будуть розміщені в Українському Домі.

Мистецький проєкт присвячений 150-річчю Лариси Косач-Квітки відкриє свої двері для відвідувачів 26 лютого і працюватиме до 8-го березня. 

У зв’язку з великою увагою до проєкту, Міністерство культури та інформаційної політики запровадить попередню реєстрацію відвідувачів (тікетинг) на офіційному сайті 150imenlesi.org. 

Джерело

Нагадуємо, що на початку лютого Міністерство культури та інформаційної політики запустив сайт «Леся Українка: 150 імен» з нагоди 150-го року від Дня народження видатної поетеси.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

«Нас надихнула відсутність очевидного в київському просторі»: засновниці «Читати Київ» про ідею та місію проєкту

Одним з лауреатів, які отримали Премію Українського культурного фонду, став проєкт «Читати Київ». Його особливістю і двигуном стала небайдужість до ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...