Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі VR вперше показали на фестивалі «Українська ніч» у Відні.

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Задача

Український інститут вирішив організувати на фестивалі у Відні спеціальну байк-станцію, щоб познайомити відвідувачів заходу із сучасною Україною через віртуальну реальність. Задачею MOON studio було зняти відео у форматі Bike Ride 360°.

Ідея

Віртуальна реальність забезпечує користувачеві повне занурення у дійсність. Такий досвід задіює найбільшу кількість органів чуття і залишається у пам’яті довше. Одягнувши VR-окуляри, австрійці та гості міста могли «проїхатися» містами України у форматі 360° та побачити найкрасивіші місця нашої країни.

Рішення

«В Україні такий формат зйомок застосували вперше. Спеціально для фільмування ми спроєктували шолом із кріпленнями для дев’яти камер, які розташовувалися по периметру. Самі ж кріплення друкували на 3D-принтері. Кріплення створювалися методом проб, помилок, доопрацювань і знову проб. Враховуючи той факт, що у нас відео у форматі 360 градусів, нам треба було зберегти рівномірне положення камер, щоб стики між зображеннями сходилися. Найскладніше було знімати у Львові, адже на центральних вулицях там переважно бруківка. Тому відео довелося додатково стабілізувати на постпродакшні, щоб зменшити трясіння під час перегляду», — розповідає Дмитро Андрєєв, засновник MOON studio.

Тепер такий віртуальний велосипедний тур доступний кожному власнику смартфона та VR-окулярів.


Цікаво, що до дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic Innovations проведуть перформанс за допомогою світлового обладнання.

Читайте також: Віртуальний затор, або Як обдурити Google Карти за допомогою 99-ти смартфонів. Німецький митець вирішив перевірити, чи можна створити на Google Картах віртуальний затор. Для цього він навантажив невеликий ручний візок аж 99-ма смартфонами і вирушив у дорогу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...