Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі VR вперше показали на фестивалі «Українська ніч» у Відні.

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Задача

Український інститут вирішив організувати на фестивалі у Відні спеціальну байк-станцію, щоб познайомити відвідувачів заходу із сучасною Україною через віртуальну реальність. Задачею MOON studio було зняти відео у форматі Bike Ride 360°.

Ідея

Віртуальна реальність забезпечує користувачеві повне занурення у дійсність. Такий досвід задіює найбільшу кількість органів чуття і залишається у пам’яті довше. Одягнувши VR-окуляри, австрійці та гості міста могли «проїхатися» містами України у форматі 360° та побачити найкрасивіші місця нашої країни.

Рішення

«В Україні такий формат зйомок застосували вперше. Спеціально для фільмування ми спроєктували шолом із кріпленнями для дев’яти камер, які розташовувалися по периметру. Самі ж кріплення друкували на 3D-принтері. Кріплення створювалися методом проб, помилок, доопрацювань і знову проб. Враховуючи той факт, що у нас відео у форматі 360 градусів, нам треба було зберегти рівномірне положення камер, щоб стики між зображеннями сходилися. Найскладніше було знімати у Львові, адже на центральних вулицях там переважно бруківка. Тому відео довелося додатково стабілізувати на постпродакшні, щоб зменшити трясіння під час перегляду», — розповідає Дмитро Андрєєв, засновник MOON studio.

Тепер такий віртуальний велосипедний тур доступний кожному власнику смартфона та VR-окулярів.


Цікаво, що до дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic Innovations проведуть перформанс за допомогою світлового обладнання.

Читайте також: Віртуальний затор, або Як обдурити Google Карти за допомогою 99-ти смартфонів. Німецький митець вирішив перевірити, чи можна створити на Google Картах віртуальний затор. Для цього він навантажив невеликий ручний візок аж 99-ма смартфонами і вирушив у дорогу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Проекції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проекції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія про захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.