Додаток Google Карти був запущений у 2008 році і за цей час встиг перетворитися на головний засіб навігації для мільйонів людей по всьому світу. Зокрема, для водіїв цей додаток збирає дані від інших користувачів, щоб показати де на дорозі пробки та як їх об’їхати.

І ось ця технологія й привернула увагу німецького митця Саймона Векерта (Simon Weckert), який вирішив перевірити, чи можна створити на Google Картах віртуальний затор. Для цього він навантажив невеликий ручний візок аж 99 смартфонами і вирушив у дорогу.

Векерт прокотив вулицями Берліну свій візок з позиченими та орендованими смартфонами, на кожному з яких був запущений додаток Google Карти. І дійсно, всюди, де він пройшов, вулиці позначалися червоним. Тобто карти повірили, що на дорозі пробка, хоча насправді її не було, і почали направляти водіїв в об’їзд.

Звісно, Векерт не міг не пройти таким чином повз берлінський офіс Google, заливаючи (віртуальну) вулицю червоним.

За словами митця, він так хотів звернути увагу на те, звідки беруться дані, на які ми так покладаємося. А також показати, скільки місця на вулицях займають машини.

Що стосується Google, то компанія має намір вдосконалити свій додаток, щоб надалі такі хитрощі не спантеличували систему (особливо якщо до них вдадуться зловмисники).

Джерело

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

опитування

Результати опитування українських представників креативних індустрій

Минулого тижня компанія PPV Knowledge Networks за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводила опитування українських представників креативних індустрій про те, ...

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

WOG запропонувала нову версію дорожніх знаків

WOG закликає українців залишатися вдома під час карантину. Цього разу команда WOG створила серію віртуальних дорожніх знаків, де за основу ...