Віртуальний затор. Або як обдурити Google Карти за допомогою 99 смартфонів

Додаток Google Карти був запущений у 2008 році і за цей час встиг перетворитися на головний засіб навігації для мільйонів людей по всьому світу. Зокрема, для водіїв цей додаток збирає дані від інших користувачів, щоб показати де на дорозі пробки та як їх об’їхати.

І ось ця технологія й привернула увагу німецького митця Саймона Векерта (Simon Weckert), який вирішив перевірити, чи можна створити на Google Картах віртуальний затор. Для цього він навантажив невеликий ручний візок аж 99 смартфонами і вирушив у дорогу.

Векерт прокотив вулицями Берліну свій візок з позиченими та орендованими смартфонами, на кожному з яких був запущений додаток Google Карти. І дійсно, всюди, де він пройшов, вулиці позначалися червоним. Тобто карти повірили, що на дорозі пробка, хоча насправді її не було, і почали направляти водіїв в об’їзд.

Звісно, Векерт не міг не пройти таким чином повз берлінський офіс Google, заливаючи (віртуальну) вулицю червоним.

За словами митця, він так хотів звернути увагу на те, звідки беруться дані, на які ми так покладаємося. А також показати, скільки місця на вулицях займають машини.

Що стосується Google, то компанія має намір вдосконалити свій додаток, щоб надалі такі хитрощі не спантеличували систему (особливо якщо до них вдадуться зловмисники).

Джерело

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.