Віртуальний затор. Або як обдурити Google Карти за допомогою 99 смартфонів

Додаток Google Карти був запущений у 2008 році і за цей час встиг перетворитися на головний засіб навігації для мільйонів людей по всьому світу. Зокрема, для водіїв цей додаток збирає дані від інших користувачів, щоб показати де на дорозі пробки та як їх об’їхати.

І ось ця технологія й привернула увагу німецького митця Саймона Векерта (Simon Weckert), який вирішив перевірити, чи можна створити на Google Картах віртуальний затор. Для цього він навантажив невеликий ручний візок аж 99 смартфонами і вирушив у дорогу.

Векерт прокотив вулицями Берліну свій візок з позиченими та орендованими смартфонами, на кожному з яких був запущений додаток Google Карти. І дійсно, всюди, де він пройшов, вулиці позначалися червоним. Тобто карти повірили, що на дорозі пробка, хоча насправді її не було, і почали направляти водіїв в об’їзд.

Звісно, Векерт не міг не пройти таким чином повз берлінський офіс Google, заливаючи (віртуальну) вулицю червоним.

За словами митця, він так хотів звернути увагу на те, звідки беруться дані, на які ми так покладаємося. А також показати, скільки місця на вулицях займають машини.

Що стосується Google, то компанія має намір вдосконалити свій додаток, щоб надалі такі хитрощі не спантеличували систему (особливо якщо до них вдадуться зловмисники).

Джерело

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.