MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт ZMOVA

У четвер, 18 березня, о 19:30 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE розпочинається показ соціального проєкту ZMOVA. Ініціатива привертає увагу до українських культурних пам’яток за допомогою музики.

Проєкт організований культурною агенцією kontrabass promo, яка займається підтримкою контркультурного мистецтва та молодих вітчизняних музикантів. 

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт ZMOVA

ZMOVA має чотири окремих епізоди із лайвами чотирьох українських гуртів. Епізоди відзнято на культурних локаціях Києва, що потребують уваги. Кожен 20-хвилинний епізод складається із двох частин: роздуми самих музикантів про творчість і значення кожного місця для культури України та виступ гурту. На відео можна побачити не тільки загальновідомі образи кожного місця, але й реальний стан, який загрожує існуванню будівель.

Так, Hyphen Dash зіграли у Національному художньому музеї України, Курган зачитав реп у Національній бібліотеці імені Вернадського, Ragapop — у Національній кінематиці України, а The Unsleeping — у садибі графині Уварової на Липській. 

Щодня із 18 по 21 березня MEGOGO LIVE показуватиме новий епізод. Перегляд каналу на медіасервісі MEGOGO безкоштовний.

Нагадаємо, MEGOGO LIVE — перший і єдиний в своєму роді розважальний канал про українську молодіжну культуру, створений медіасервісом MEGOGO. 


Читайте також: На честь Міжнародного жіночого дня на медіасервісі MEGOGO з’явилися добірки улюблених фільмів від відомих українок. В ініціативі взяли участь 19 відомих дівчат із різних індустрій. Добірка «Красиві. Сильні. Незабутні».

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Sheba випустила нічне відео для власників котів

Відомий виробник кормів для тварин Sheba разом із агенцією AMV BBDO підготував фільм для власників котів, яким доводиться прокидатися вночі, ...

Спогади із покинутого міста: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21 квітня на медіасервісі MEGOGO з’явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це шість епізодів ...

Creative Digest CIAU. Випуск #036

Конкурс до Дня дизайнера. Нові проєкти від Google. Вебінари про ефективні комунікації для культурних та креативних проєктів. А також нова ...

Талантам — роботу, тваринкам — дім. Креативна агенція TWID шукає своїх людей

TWID Creative Studio запускає ініціативу, в рамках якої шукає людей до себе в команду та допомагає знайти дім безпритульним тваринам, ...

Від огидного пива до твітів планети: кампанії до Дня Землі 2021

Це вже другий День Землі, який припадає на час пандемії. І так само, як і минулого року, більшість активацій до Дня Землі 2021 відбулися онлайн.

ЮНІСЕФ нагадує, що не кожна дитина має можливість навчатися дистанційно

Відео від ЮНІСЕФ під назвою «Освіта» показує, що не в кожній родині і не в кожному домі діти мають можливість навчатися дистанційно.