Для тих хто сумує за прекрасним. Лувр розмістив усю свою колекцію мистецтва в Інтернеті

Лувр оприлюднив інтернет-платформу, на якій представлені всі твори музею, колекція якого складається з понад 480 000 одиниць. Про це всесвітньовідомий музей повідомив у прес-релізі. Поціновувачі мистецтва та дослідники тепер зможуть безкоштовно переглядати всю колекцію творів мистецтва, якими багатий Лувр, в Інтернеті.

На веб-сайті представлені роботи з колекцій восьми відділів музею, починаючи від ісламського мистецтва та скульптур епохи Відродження і закінчуючи єгипетськими старожитностями та картинами художників з усього світу.

«Сьогодні Лувр розкриває свої скарби, навіть найпотаємніші! — йдеться у заяві президента та директора Лувра Жан-Люка Мартінеса. — Вперше кожен може безкоштовно отримати доступ до всієї колекції творів зі свого комп’ютера чи смартфона, незалежно від того, виставляється ця робота в музеї, здається в оренду чи зберігається у фондах та зараз не експонується».

Лувр розмістив усю свою колекцію мистецтва в Інтернеті

«Тільки уявіть: приголомшлива культурна спадщина Лувру тепер лише за один клік! — додає Мартінес. — Я впевнений, що цей цифровий вміст ще більше надихне людей приїжджати в Лувр, щоб особисто відкрити для себе ці витвори мистецтва».

Відвідувачі можуть знайти улюблені шедеври у безмежних колекціях музею за допомогою простого або розширеного пошуку, записів кураторського відділу або тематичних альбомів, йдеться в повідомленні.

На веб-сайті є інтерактивна карта, яка дозволяє людям досліджувати музей та всі його твори мистецтва поступово, кімнату за кімнатою. Згідно з релізом, веб-сайт регулярно оновлюватиметься, оскільки колекція музею постійно розширюється.

В кінці жовтня обмеження через пандемію коронавірусу закрили Лувр, залишивши всесвітньо відомі твори мистецтва, такі як «Венера Мілоська», «Свобода на барикадах» і «Мона Ліза», без звичних натовпів шанувальників.

Наразі музей все ще закритий для відвідувачів. Користуючись карантинними обмеженнями, у Луврі зараз тривають давно заплановані роботи з реконструкції.

Джерело


А ми нагадаємо, нещодавно в Україні офіційно запустилась соціальна мережа-маркетплейс сучасного мистецтва Cittart. Станом на 20 березня маркетплейс Cittart налічує понад 100 українських художників та майже півтисячі робіт сьогодні вже доступні у додатку.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе відкриту онлайн лекцію

23 квітня у межах воркшопу з ілюстрації Сергія Майдукова видавництво IST Publishing організує дві відкриті онлайн розмови з українськими ілюстраторами. ...

Ми зустрінемось знову. Нова оптимістична кампанія Heineken

Heineken розпочав нову глобальну кампанію «Ми зустрінемось знову». Кампанія відзначає стійкість та креативність людей протягом останнього року. А також демонструє, як люди знайшли креативні ...

AVE Carbon 2021 влаштовує серію подій

Гейміфікований медіа-арт простір Carbon влаштовує серію неповторних подій на своєму майданчику. На глядачів чекає симбіоз відбірної експериментальної музики та візуальних ...

Євгена Клопотенка включено до списку 50 Next — переліку професіоналів, що змінюють світову гастрономію

Організатори головної ресторанної премії світу The World’s 50 Best Restaurants разом із Баскським кулінарним центром (Basque Culinary Center) оголосили перших ...

Короткий візит у останній день Помпеї: Алекса «допомагає допомагати» з домашнім завданням

В новому відео Алекса «переносить» головного героя в останній день Помпеї, в той хаос, який панує перед виверженням Везувію у 79 році нашої ери.

Додо та безкрила гагарка: WWF відтворює вимерлих тварин у доповненій реальності

Для цієї кампанії WWF було створено спеціальний вебсайт, де відвідувачі можуть познайомитися у доповненій реальності з деякими з вимерлих тварин.