Вперше в історії України креативна агенція створила мультсеріал

Креативна агенція Green Penguin у співпраці з Українським культурним фондом створила мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна».

За 2019-2020 роки загалом команда Green Penguin створила 5 сезонів мультсеріалу. Над проєктом працювала команда з понад 100 людей.

Знайомимо вас з кейсом сезону про Київську Русь мультсеріалу. Аби героїчний цикл «Київська Русь» зробити справжньою грою престолів, агенція запросила для роботи над новим сезоном українського письменника-фантаста, сценариста Володимира Арєнєва. Перед командою стояло цікаве та непросте завдання — створити потужну середньовічну сагу «Київська Русь», але вписати її у 3-4-хвилинний хронометраж.

«Книга-мандрівка. Україна». Вперше в історії України креативна агенція створила мультсеріал

В озвучці мультів взяли участь відомі українці — Дмитро Ступка, Олена Кравець, Марія Єфросиніна, а також український відеоблогер Ігор Пустовіт та блогери-діти — Матвій Котофій та Вадим Поляк.

За посиланням — низка історично-концентрованих серій про надзвичайних постатей нашої країни, які відчайдушно змінювали хід історії.

Про проєкт:

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна». А тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube.

Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Креативна агенція Green Penguin створила мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» у співпраці з Українським культурним фондом.

Читайте новини проєкту на Facebook та в Instagram.


Читайте також: у липні вийшов новий путівник «Замки та Палаци України» від команди Made in Ukraine.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...