BUD, Katacult і Banda випустили «Книгу легендарних вечірок України»

Бренд BUD компанії AB InBev Efes Україна, музичне видання Katacult і креативне агентство Banda підготували і випустили «Книгу легендарних вечірок України». У ній зібрані історії зародження, формування та розвитку клубного руху в Україні, а також описані найважливіші вечірки 1990-2019 років. Останній розділ книги був дописаний на вечірці BUD X Next Chapter під улюблену музику від Kirpich Soundsystem, Kiritchenko, Noizar та інших легендарних клубних артистів.

BUD, Katacult і Banda випустили «Книгу легендарних вечірок України»

Мета видання

«Ми переконані, що дуже важливо знати історію сфери, до якої ти причетний. У момент, коли з’явилася ідея створити книгу, в якій вмістяться 29 років клубного життя нашої країни, ми зрозуміли, що зобов’язані реалізувати цей проєкт. Це одночасно і підручник з історії найкращих вечірок України, і своєрідний випускний альбом юності українського рейву. Дуже важливо, що ця книга виходить саме зараз, коли весь світ, у тому числі світ клубних вечірок, завмер на паузі. В української музичної культури прекрасна історія і, незважаючи на вимушене тимчасове затишшя, ми знаємо, що далі буде і це продовження буде гідним нової книги», — коментує Анна Руденко, маркетинг-директорка AB InBev Efes Україна.

Що за палітурками?

У «Книзі легендарних вечірок України» також можна знайти старі афіші та флаєри, фотографії та історії учасників українських рейвів. Вони стали основою клубної культури України, яка переживає зараз свій розквіт.

«При створенні книги ми шукали і збирали архівні фото, старі афіші та яскраві історії очевидців зародження і розвитку українського рейву. Книга ілюструє життя клубної молоді в різні періоди історії незалежної України, доводячи, що любов до музики й атмосфери вечірок залишається незмінним атрибутом молодих людей ось уже кількох поколінь», — зазначають у Katacult.

Книга поділена на декілька розділів. У них описані значущі події у клубному житті України:

  • зародження українського рейву (1990-1999 рр.),
  • період трансформації клубного руху (2000-2009 рр.) і його розквіт (2010-2019 рр.).

Кожна глава розповідає про атмосферу та особливості вечірок у різних містах України — від Києва, Одеси і Харкова до Тернополя та Луганська.

BUD, Katacult і Banda випустили «Книгу легендарних вечірок України»

Для історії, для нащадків

«Минув майже рік відтоді, як з’явилася ідея зробити цю книгу. І ось нарешті вона побачила світ. Ця книга важлива для сучасників, оскільки вона досліджує значний прошарок української культури, про який майже не писали в твердих палітурках. А тепер матеріали про знакові українські вечірки зібрані в одному виданні, яке можна знайти навіть у міській бібліотеці», — говорить Banda.

«Книга легендарних вечірок України» буде доступна в книжкових закладах та бібліотеках. На її сторінках зібрано важливі моменти клубного руху. Книга допоможе справжнім рейверам зануритися в приємні спогади, а всім іншим — дізнатися більше про те, що відбувається в українських клубах і як вони впливають на формування культури України в цілому.

Скачати «Книгу легендарних вечірок України» BUD X Next Chapter можна за посиланням.


А нещодавно вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.