Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — перші 5000 днів»). Автор колажу — американський цифровий художник і дизайнер Майк Вінкельманн, відомий під псевдонімом Beeple. Про це повідомляє the Art Newspaper.

Колаж складається з 5-ти тис. цифрових робіт, які Beeple малював щодня з 2007 року. Ці картини — реакція художника на події світової політики та культури.

На колажі можна помітити мультиплікаційних персонажів, Ілона Маска, Джеффа Безоса, Дональда Трампа, лідера КНДР Кім Чен Ина, Майкла Джексона, віцепрезидентів США Майкла Пенса і Камалу Гарріс.

«Дивлячись на закінчений колаж, я відчуваю себе політичним карикатуристом. Тільки я не малюю скетчі, а використовую 3D-інструменти, щоб прокоментувати те, що відбувається в реальному часі», — коментує свій цифровий витвір мистецтва Вінкельманн.

Торги почнуться 25 лютого, а стартова ціна роботи складе $100, оскільки це перший подібний лот в історії Christie’s. Покупець колажу Beeple отримає зашифрований файл у блокчейн-форматі.

Джерело


Читайте також: Королівське фотографічне товариство (Royal Photographic Society) назвало чотирьох переможців, які отримали звання Наукового фотографа 2020 року.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...