Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Чи здатна людина, яка не бачить, промчати на велосипеді звивистим гірським серпантином? Вочевидь може, якщо до її послуг моментальний зв’язок із операторами, які моніторять трасу. Це довела кампанія Vodafone, покликана продемонструвати швидкість 5G-мережі, для чого вона провела незрячого майстра велоспорту через усі численні повороти гірської траси велоперегонів.

Грецький велосипедист Крістос Сандалакіс досі брав участь лише у тандемних перегонах. Через вроджене захворювання Сандалакіс втратив зір на 99% відсотків. Але у відео до кампанії, знятому Гаррі Патраманісом з CoMPANY Films, можна побачити, як мережа Vodafone Giga Network 5G допомогла йому зробити те, що раніше здавалося неможливим – проїхатися на велосипеді без допомоги напарника-«пілота».

Кампанія для Vodafone була розроблена афінським відділенням агенції Wunderman Thompson. Ідея за допомогою 5G-зв’язку провести гірською дорогою майже незрячого велосипедиста була доволі непростою, але Патраманіс охоче взявся за її реалізацію.

Режисер зазначає: «Вкрай важливим було, щоб Крістос навчився нам довіряти і звик працювати прямо під камерами. Я був у нього вдома і знімав на камеру ряд моментів з його щоденного розпорядку: тренування вдома, догляд за велосипедом, тренування на велодромі з його напарником Сотірісом тощо».

Як це було зроблено

Перед режисером стояло завдання зняти, як Сандалакіс спускається гірською трасою з допомогою «пілота», який сидить не разом із ним на велосипеді, а в контрольному пункті перед монітором. Патраманіс вирішив вести запис одночасно і на трасі, і в контрольному пункті, щоб передати нервову напругу та захват, присутні і там, і там.

Для демонстрації можливостей 5G було обрано гірську локацію, де практично не ловився сигнал від жодної мережі. Там компанія Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього майже п’ятикілометрового відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту. Важливо було показати, що з таким пілотуванням спортсмен здатен розвивати швидкість не меншу, ніж на велодромі. Тобто 80 км/год.

Телефон 5G був встановлений на шоломі Сандалакіса. Камера цього телефона транслювала зображення на контрольний пункт, де оператор, орієнтуючись на відео, давав інструкції в реальному часі.

Режисер пригадує, що у день зйомок спортсмен з таким ентузіазмом сприйняв можливість проїхати трасою наодинці, що він пройшов її кілька разів, щоразу видаючи результат, кращий за попередній.

Джерело

Аналогічний проєкт був розроблений Google, щоб допомогти незрячим бігунам змагатися без поводиря на перегонах.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...