Торт-кросівок та бургер з меблів: дві кампанії, що міняють місцями їстівне та неїстівне

Лімітований торт-кросівок від Adidas

Чули коли-небудь, як, розхвалюючи щось, говорять «так би й з’їв»? Що ж, нова лімітована серія кросівок Adidas, яка була задумана на хвилі популярності мема Everything Is Cake, саме такою ї є. Цей спортивний бренд випустив серію гіперреалістичних шоколадних тортів, які своїм виглядом один в один нагадують взуття лінійки Adidas Originals ZX 2K Boost. Тільки відтворене з шоколадного бісквіту та жовто-оранжевого масляного крему.

Останнім часом соцмережі заполонили зображення та відео тортів, які переконливо маскуються під інші об’єкти. Чимало глядачів вже остаточно заплуталися, які побутові предмети є тортами, а які – самі собою.

Завтра, 26 серпня, жителі Вайтчепела, що в Лондоні, матимуть можливість безкоштовно замовити собі такі торти. Хто встигне, звісно.

Як був зготований торт-кросівок можна побачити в ось цьому відео.

Бренд також запросив Іана Райта, відомого англійського футболіста та спортивного коментатора, зробити невеличкий відеовідгук, присвячений кросівкам Adidas Originals ZX 2K Boost. Один кросівок, що стоїть перед ним, є, власне, кросівком. Інший – тортом. Але відрізнити їх на око один від одного практично неможливо, аж доки не настає момент істини.

МакДональдз відзначає квебецький День переїзду

В США та в більшості інших країн для людей день переїзду настає тоді, коли вони, скажімо, купують новий дім чи у них закінчується термін оренди житла. Але для жителів канадської провінції Квебек ця дещо урочиста подія настає кожного року в один і той самий день – 1 липня. Ця традиція налічує вже кількасот років, відколи у 18 столітті було стандартизовано договори про оренду житла, щоб ті набували чинності та добігали кінця в один день року.

Тому, щоб відзначити День переїзду, канадська мережа МакДональдз та агенція Cossette створили кампанію, яка показала вантажівки, напхані речами, які люди беруть із собою на нове місце. Всьому цьому скарбу було надано форму, яка імітує класичні пункти меню цієї мережі фастфуду: картопля фрі, МакМафін та бургер з меблів.

Кожна така композиція покликана розповісти невеличку історію, якщо придивитися до деталей. Картопля фрі натякає про юнака, який віднині житиме окремо від батьків десь у популярному районі Монреалю. Біг Мак створює образ великої родини з дітьми, яка перебирається до передмістя. А МакМафін складається з речей молодої пари, що вирішила нарешті з’їхатися разом.

Агенція також опублікувала gif-зображення, яке показало, які саме інгредієнти має цей бургер з меблів.

6 McDonalds Happy Moving Day Making of 1 - Торт-кросівок та бургер з меблів: дві кампанії, що міняють місцями їстівне та неїстівне

Джерело 1, 2


А ще ми тут зібрали для вас топ речей, які зазвичай беруть із собою у відпустку українські креатори, аби допомогти вам прискорити ваші збори і тим самим залишити більше часу на планування дозвілля і налаштування на потрібну хвилю.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Ukrainian Young Book Design Awards-2020 оголосив переможців

У 2019 році видавництво «Основи» разом зі студією L / Y (колишня Hooga.design) започаткували міжнародний конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Цього ...

House of Europe представляє 5 нових грантів для українських креативних бізнесів та організацій

House of Europe — програма ЄС, що пропонує можливості для творчості та професійного обміну, — представляє 5 нових грантів для ...

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...