«Щоки не влізли в селфі»: абетка карантину розповідає про наболіле

Абетка карантину була реалізована силами двох людей: копірайтерки Христина Мельник та Олександра Живиця придумали текст, а всі ілюстрації намалювала Олександра особисто. Їй же належить й ідея проєкту: «Карантин несподівано забрав звичне життя і затримався так надовго, що з цікавого досвіду перетворився на “Я так більше не можу!!!”. А зі стану “я більше не можу” здатний звільнити лише гумор. Хм… гумор — жарт — текст — основа тексту… Абетка! Приблизно так у мене з’явилася ідея зібрати в одному місці жарти на тему того, що стало маркерами карантинного часу».

Мета проєкту — поставитися з гумором до всіх обмежень, підтримати один одного та просто повеселитися. Проєкт реалізований українською мовою.

Кожна літера в Абетці — про наболіле. Наприклад, А розшифровується: «Авіа, прощавай! Планував Амстердам, а їду в Ашан», а О означає «Ого, вже травень!».

абетка карантину
абетка карантину
літера ї в абетці карантину
й - абетка карантину

Вся Абетка карантину розміщена в Instagram-акаунті. Кожна літера позначає жарт, пов’язаний з карантином і самоізоляцією.


В тему:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #027Creative Digest CIAU. Випуск #027

Creative Digest CIAU. Випуск #027

Нова порція знань та натхнення від LIONS Live. Добірка актуальних можливостей професійного росту. Онлайн-довідник національних фільмів. Та тренди в графічному ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

Оголошено півфіналістів та експертів докторинг-майстерні PITCH UA 3

Третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA стрімко набирає обертів. Цього року до PITCH ...

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...