«Щоки не влізли в селфі»: абетка карантину розповідає про наболіле

Абетка карантину була реалізована силами двох людей: копірайтерки Христина Мельник та Олександра Живиця придумали текст, а всі ілюстрації намалювала Олександра особисто. Їй же належить й ідея проєкту: «Карантин несподівано забрав звичне життя і затримався так надовго, що з цікавого досвіду перетворився на “Я так більше не можу!!!”. А зі стану “я більше не можу” здатний звільнити лише гумор. Хм… гумор — жарт — текст — основа тексту… Абетка! Приблизно так у мене з’явилася ідея зібрати в одному місці жарти на тему того, що стало маркерами карантинного часу».

Мета проєкту — поставитися з гумором до всіх обмежень, підтримати один одного та просто повеселитися. Проєкт реалізований українською мовою.

Кожна літера в Абетці — про наболіле. Наприклад, А розшифровується: «Авіа, прощавай! Планував Амстердам, а їду в Ашан», а О означає «Ого, вже травень!».

абетка карантину
абетка карантину
літера ї в абетці карантину
й - абетка карантину

Вся Абетка карантину розміщена в Instagram-акаунті. Кожна літера позначає жарт, пов’язаний з карантином і самоізоляцією.


В тему:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...