«КартинаКарантина» — проєкт про команди супергероїв, які сидять удома

Нещодавно креативна агенція MOZGI Ideas спільно з PUMA показали історію справжніх супергероїв, амбасадорами кампанії стали Позитив і Надя Дорофєєва. Артисти розповіли про роль сучасних героїв і їхні суперсили, які доступні кожному, — відстоювати рівні права, оберігати екосистеми, слухати себе і свою свободу. Докладніше з кейсом можна ознайомитися на сайті агенції

А коли вся країна пішла на карантин, до списку суперсил, доступних кожному, додалася ще одна — уміння сидіти вдома. Донедавна проста інтровертна поведінка стала ефективним способом у протидії пандемії. 

«Ми, як і більшість бізнесу, перейшли на дистанційну роботу. Звиклися з відстанню, бо так необхідно: щоб швидше подолати пандемію треба навчитися не заважати, передусім лікарям, і не збільшувати навантаження на систему охорони здоров’я. Треба залишатися вдома і, якщо можливо, працювати й далі, використовуючи технології. Тільки єдине, чого не може замінити жодна CRM-система, відеоконференція в зумі чи робочий чат у телеграмі — присутність команди поруч. Забавні фони закінчуються, жарти про чат-рулетку перестають бути смішними. За час карантину ми відчули, як сильно не вистачає ранкових розмов за кавою, навіть тим хто каву ніколи не пив. 

mozgi ideas

Відстань — це вимушена умовність, яка не має завадити командам створювати класні проєкти, підтримувати одне одного і ставати ще ближчими на відстані. Бізнес, який зараз переживає кризу, потребує підтримки, але її ще більше потребують і люди, які стоять за всім цим: колеги, начальники, СЕО, власники. Ми всі на етапі нових змін і складних рішень, через які пройдуть передусім команди. Вони відновлять бізнес після кризи й побудують ще міцнішу корпоративну культуру», — поділився креативний директор MOZGI Ideas Влад Болсун.

Щоб показати відстань, яка зближує, агенція MOZGI Ideas придумала «КартинаКарантина» — свідчення того, що командам вдається створювати класні речі, просто будучи командами. У цьому проєкті відстань втрачає негативний контекст і стає ідеєю, а члени команди — головними супергероями.

mozgi ideas-карта
mozgi ideas-картина

До ініціативи MOZGI Ideas приєдналися інші компанії, які підтримали ідею «командності» й показали власні картини, створенні дистанційно. У результаті — тепер у відстані є свій вигляд, унікальний для кожної команди.

  • PUMA
puma-карта
puma-картина
  • Banda
Banda-карта
Banda-картина
  • #omlgbarfamily (G.Bar, Oh My Look!) 
omlgbarfamily-карта киева
omlgbarfamily-карта мира
omlgbarfamily-картина
  • MOZGI GROUP
MOZGI GROUP-карта 1
MOZGI GROUP-картина 1
  • EVA
EVA-карта
EVA-картина
  • M1 Agency
M1AGENCY-карта
M1AGENCY-картина
  • СЛУХ
слух-карта
слух-картина
  • Forma
Forma-карта
Forma-картина
  • S*EVENT
S_EVENT-карта
S_EVENT-картина

Ті, хто хочуть приєднатися до проєкту — зможуть знайти всю актуальну інформацію на сторінці проєкту.

Візуалізацією картин займається агенція MOZGI Ideas, від учасників потрібна тільки інформація про команди і фото, які можна надіслати на пошту.

Читайте також:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Young Lions Live Award — конкурс для креативних пар віком від 18 до 30. Ви можете бути студентами, співробітниками агенції, ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Poster_VR_Collider

27 жовтня відбудеться онлайн-презентація проєкту Оксани Чепелик «VR Колайдер»

Арт-резиденцію в ZK/U — Центрі мистецтва і урбаністики в Берліні, фокусом якого є «місто», було переформатовано в онлайн VR-проєкт, що ...

LIONS Live: McCann Tel Aviv та IKEA розповідають про проєкт ThisAbles

Агенція McCann Tel Aviv запустила проєкт ThisAbles, створивши серію аксесуарів, які роблять меблі дружніми до людей з інвалідністю.