Pepsi зробила діамантову каблучку зі свого іконічного напою

Для тих, хто ось-ось наважиться підійти до коханої з головним питанням, компанія Pepsi створила незвичайну діамантову каблучку на заручини. Напередодні Дня закоханих Pepsi оголосила унікальний конкурс для своїх палких фанатів. Тобто для тих, хто знається на романтиці та обожнює Pepsi. Отже, зустрічайте діамантову каблучку, зроблену з напою Crystal Pepsi!

Каблучка на заручини від Pepsi має два ключові інгредієнти: справжній діамант та справжня Crystal Pepsi. Приурочивши цю свою нову кампанію до дня святого Валентина, Pepsi оголосила у соцмережах конкурс, у якому вона пропонує фанатам поділитися своїми ідеями, щодо того, яким має бути дійсно романтичне освідчення у коханні. Винагородою переможцю стане та сама каблучка – вирощений у лабораторії штучний діамант на 1,53 карат у платиновій оправі.

Конкурс розпочався учора і триватиме до 6 березня. Проводиться він у соцмережі Twitter. Весь цей час бренд збиратиме сміливі, творчі та чудернацькі ідеї щодо того, як можна освідчитися у коханні. Ідеї йдуть з тегами #PepsiProposal та #Contest. Переможця конкурсу буде оголошено 16 березня. Тут слід зазначити, що невдовзі після завершення конкурсу, 20 березня, у США святкують Національний день освідчень у коханні.

Діамантова каблучка Pepsi була створена компанією спільно з агенцією VaynerMedia. Ця ж агенція зняла також невеличкий промо-ролик, витриманий цілком у дусі весільної реклами.

Діамант із Pepsi

Бренд запевняє, що для того, щоб створити діамантову каблучку, іконічний напій компанії Pepsi у його «кришталево прозорому» варіанті – Crystal Pepsi – кип’ятили та випаровували, аж доки не отримали осад у порошку, який складається з найбільш базового елементу напою – з вуглецю. Цей порошок був використаний для того, щоб виростити у лабораторії діамант. За цією технологією крихітний шматочок природного діаманта занурюють у вуглецевий порошок, після чого їх піддають високому тиску та температурі.

Що таке CrystalPepsi?

Напій Crystal Pepsi почали випускати у 1992 році у США та Канаді. Проте цей продукт зазнав невдачі на ринку, і вже в 1994 році компанія перестала його випускати. З того часу Crystal Pepsi ще кілька разів поверталася на полиці магазинів у якості лімітованої серії. Останнє з таких повернень було у 2017 році. Цього разу успіх продукту був нечуваним. Зокрема, завдяки вдалій маркетинговій кампанії.

Діамантова каблучка Pepsi – далеко не перша і не остання спроба бренду показати себе, виготовляючи нетипові для нього продукти. Серед іншого, цей бренд випускав у 2019 році власне рожеве вино для BravoCon. А цієї весни він планує почати випускати ще й кавові напої.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...