Генератор офісного шуму: сайт для тих, хто сумує за офісом

Напевно, багато хто з вас сумує за своїм звичним робочим місцем у офісі, відколи чимало людей з усього світу змушені були перейти на роботу з дому. І це аж ніяк не те, до чого вони звикли. Взяти хоча б той факт, що вдома абсолютно інша атмосфера. Фоновий шум не той, адже ваших колег поруч немає. Для когось це, може, й благословення, але інші, працюючи на самоті, можуть почуватися дещо самотньо. Тож якщо в умовах пандемії ви раптом відчуєте непереборну ностальгію щодо старих добрих часів у офісі, ви можете завітати на ось цей цікавий сайт, створений берлінською Kids Creative Agency. Це своєрідний генератор офісного шуму. Розрахований він на тих, кому не вистачає балакучих колег, завивання офісного кондиціонера та звуків, з якими всі співробітники тарабанять по клавішах. Тобто всього того, з чого складається гамір типового робочого дня в офісі.

Автори сайту позиціонують свій генератор офісного шуму як те, що огорне вас «заспокійливими звуками сучасного офісного життя, щоб допомогти вам зосередитися на роботі в той час, як ви працюєте з дому».

генератор офісного шуму

Поклацати всюди

Ще одна чудова риса цього шумового генератора полягає в тому, що він інтерактивний. Таким чином ви можете знайти ті офісні пристрої, які ви звикли чути, на схемі офісу та поклацати на них досхочу. Знову почути гудіння копіювального апарату, шурхіт вентилятора, дзвінки чужих телефонів, булькання кулера для води, клацання численних клавіатур… Віртуальні стільці натужно скриплять, наче хтось на них тяжко опустився. Ви можете активувати звуки гри у пінг-понг і навіть характерні звуки того з колег, який має звичку дратувати весь офіс, плямкаючи губами. І все це на фоні того, як ваші колеги з усіх кутків офісу перемовляються між собою. Більше того, ви можете виставити кількість співробітників у вашому віртуальному офісі, регулюючи невидимий натовп.

Цей сайт – цікаве нагадування про те офісне середовище, яке ми звикли вважати за даність. А найкраще у ньому те, що ви можете насолодитися генератором офісного шуму, не їдучи нікуди через півміста лише заради того, щоб відчути, як це воно – знову працювати поряд з колегами.

Джерело

От тільки у самому офісі часто виникає потреба, навпаки, відгородитися від його звуків. Для чого й створюють місця типу кабіни для медитації.

А NASA запустила ініціативу під назвою NASA at Home: віртуальний тур на МКС, цікавий онлайн-контент про космос і навіть додаток, який дозволяє уявити себе на місці пілота літального апарату NASA!

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...