Генератор офісного шуму: сайт для тих, хто сумує за офісом

Напевно, багато хто з вас сумує за своїм звичним робочим місцем у офісі, відколи чимало людей з усього світу змушені були перейти на роботу з дому. І це аж ніяк не те, до чого вони звикли. Взяти хоча б той факт, що вдома абсолютно інша атмосфера. Фоновий шум не той, адже ваших колег поруч немає. Для когось це, може, й благословення, але інші, працюючи на самоті, можуть почуватися дещо самотньо. Тож якщо в умовах пандемії ви раптом відчуєте непереборну ностальгію щодо старих добрих часів у офісі, ви можете завітати на ось цей цікавий сайт, створений берлінською Kids Creative Agency. Це своєрідний генератор офісного шуму. Розрахований він на тих, кому не вистачає балакучих колег, завивання офісного кондиціонера та звуків, з якими всі співробітники тарабанять по клавішах. Тобто всього того, з чого складається гамір типового робочого дня в офісі.

Автори сайту позиціонують свій генератор офісного шуму як те, що огорне вас «заспокійливими звуками сучасного офісного життя, щоб допомогти вам зосередитися на роботі в той час, як ви працюєте з дому».

генератор офісного шуму

Поклацати всюди

Ще одна чудова риса цього шумового генератора полягає в тому, що він інтерактивний. Таким чином ви можете знайти ті офісні пристрої, які ви звикли чути, на схемі офісу та поклацати на них досхочу. Знову почути гудіння копіювального апарату, шурхіт вентилятора, дзвінки чужих телефонів, булькання кулера для води, клацання численних клавіатур… Віртуальні стільці натужно скриплять, наче хтось на них тяжко опустився. Ви можете активувати звуки гри у пінг-понг і навіть характерні звуки того з колег, який має звичку дратувати весь офіс, плямкаючи губами. І все це на фоні того, як ваші колеги з усіх кутків офісу перемовляються між собою. Більше того, ви можете виставити кількість співробітників у вашому віртуальному офісі, регулюючи невидимий натовп.

Цей сайт – цікаве нагадування про те офісне середовище, яке ми звикли вважати за даність. А найкраще у ньому те, що ви можете насолодитися генератором офісного шуму, не їдучи нікуди через півміста лише заради того, щоб відчути, як це воно – знову працювати поряд з колегами.

Джерело

От тільки у самому офісі часто виникає потреба, навпаки, відгородитися від його звуків. Для чого й створюють місця типу кабіни для медитації.

А NASA запустила ініціативу під назвою NASA at Home: віртуальний тур на МКС, цікавий онлайн-контент про космос і навіть додаток, який дозволяє уявити себе на місці пілота літального апарату NASA!

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Укрпошта випустила поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Укрпошта спільно зі студією Animagrad (FILM.UA Group) 30 листопада представили поштовий випуск із героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня», присвячений 150-річчю ...

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

Microsoft патентує технологію для оцінки продуктивності робочих нарад

Meeting Insight Computing System розрахована на те, щоб спостерігати за людьми в ході наради, а потім дати поради щодо шляхів її вдосконалення.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

Creative Digest CIAU. Випуск #017Creative Digest CIAU. Випуск #017

Creative Digest CIAU. Випуск #017

Соціальні кампанії для боротьби з домашнім насильством. Startup World Cup в Україні. Екопроєкти 2020. А також історії створення логотипів культових ...