Студия ROOM создала уединенные кабины со звукоизоляцией для современных офисов. А теперь совместно с приложением Calm она превращает их в комнаты для медитации, чтобы помочь офисным работникам справиться со стрессом, переутомлением и рассеянностью.

Такая кабинка с дверью из тонированного акрила позволяет отгородиться от мира и, помимо медитации, выполняет функцию еще и телефонной будки. Она оснащена портом Ethernet, автоматическим освещением и системой вентиляции.

И, конечно, к ней прилагается подписка на приложение Calm, что включает в себя звуки природы, музыку, истории на сон грядущий и аудиопрограммы экспертов по медитационным техникам.

Три слоя звукоизоляции кабины изготовлены из более 1000 переработанных пластиковых бутылок.

Потребность в таких кабинах, похоже, действительно назрела. Ведь по данным Американского института стресса нервные срывы сотрудников обходятся компаниям США в 300 миллиардов долларов убытков ежегодно.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна еволюція музеїв: від «храмів муз» до простору співтворчості

Замість передмови: вже скоро (віримо!) настане час, коли двері музеїв знову відкриються для нас. І ми знову повернемося до вічних ...

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Nebo ideas agency

Nebo на культурній орбіті: цікаве з дошки культури за місяць

Привіт, земляни! Nebo ideas agency всією командою починає працювати над своєю колонкою на платформі creativity.ua. Ми вирішили писати статті не ...

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Що читати промовцям: книжкові рекомендації від менеджерки з комунікацій Arricano Олени Обухівської

Зазвичай ми просимо представників креативних індустрій розповісти про книжки, які на них вплинули чи надихнули. Але цього разу трохи відходимо ...