У конкурсі на посаду Виконавчого директора УКФ переміг Владислав Берковський

27 квітня Наглядова Рада Українського культурного фонду провела фінальний етап конкурсу на посаду Виконавчого директора УКФ.

Під час відкритих співбесід було прослухано програми дванадцятьох кандидатів: 

 1. Берковського Владислава  
 2. Журавчака Олександра  
 3. Кужельного Миколи  
 4. Кучменко Наталії  
 5. Міранкова Сергія  
 6. Негрієнка Романа  
 7. Осадчої Ірини  
 8. Рагімової Анастасії  
 9. Румко Жанни  
 10. Снєгур Вікторії  
 11. Соснова Олега  
 12. Стебельської Оксани  

За результатами відкритого голосування шість голосів від відповідної кількості членів (із восьми) Наглядової Ради отримав директор Центрального державного кінофотофоноархіва України ім. Г.С.Пшеничного Владислав Берковський, здобувши перемогу у конкурсі. 

Владислав Берковський

Під час свого виступу Владислав Берковський зазначив, що дуже важливим є налагодження чіткої комунікації між дирекцією та наглядовою радою, УКФ та органами виконавчої влади та між УКФ і суспільством.

«Враховуючи різне бачення в суспільстві від кардинально позитивно до кардинального негативного — потрібно провести дискусію щодо перспектив самої грантової діяльності УКФ з зацікавленими особами, як зараз кажуть — стейкхолдерами», — зазначив новий виконавчий директор. За його словами, потрібно більше поширювати інформацію про установу, про її діяльність, про засади та вимоги, які ставляться.

Також важливим є поширення досвіду та інформації на регіональному рівні для залучення більшої кількості осіб: з одного боку тих, хто може отримувати гранти, з іншого — тих, хто може увійти до експертного середовища.

«УКФ як установа, яка надає грантову підтримку, має формувати державне, суспільне замовлення на певні проєкти, які мають загальнодержавний характер. Які привнесуть щось і дозволять Україну представити на міжнародній арені — і консолідувати внутрішню Україну в тих умовах, які ми зараз маємо», — наголосив Берковський.

Окрім цього, УКФ має спрямувати роботу на посилення ролі культурах в умовах теперішніх криз і викликів. Берковський каже не тільки про пандемію, але і про війну: «В нас іде війна. Нам потрібно боротися за наші східні терени — і підтримувати наших бійців на передовій. Ту сторону культури теж потрібно брати до уваги».

Згідно з Регламентом Наглядової Ради УКФ, протягом наступних трьох робочих днів з дати проведення засідання результати конкурсу доводяться до відома профільного міністерства для укладання з переможцем контракту (із пропозицією призначити випробувальний термін).  

Джерело: УКФ, Суспільне

Нагадуємо, раніше Головою Наглядової Ради УКФ було призначено Ларису Мудрак.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...

«Креативна Практика» запустила подкаст про залаштунки креативних індустрій

Онлайн-платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях «Креативна Практика» запустила подкаст «Креативна Практика про креативні практики». Ведучим став автор ...

House of Europe запрошує креативні стартапи взяти участь в онлайн-змаганні Creative Business Cup Ukraine 2021

Creative Business Cup Ukraine — це конкурс на участь в онлайн-змаганні креативних стартапів, де головний приз — це 1000 євро ...