Сінгапурські притулки для тварин розповідають про нелегку собачу долю

У Сінгапурі притулки для тварин об’єднали свої зусилля, щоб запустити спільну кампанію. Вона покликана привернути увагу до певного упередження, з яким люди ставляться до собак, які потрапили до притулків. А особливо до тих тварин, які потребують особливого догляду, тобто старих або скалічених.

Агенція Edelman Singapore разом із рядом притулків для тварин створила кампанію, яка має на меті знайти цим собакам нових хазяїв. У центрі відео — історії дев’яти місцевих жителів та дев’яти місцевих собак, чиї долі чимось перегукуються. Оскільки ці люди пережили такі само травматичні події, з якими зіткнулися собаки, і постійно мають справу з таким же упередженим ставленням до себе, креатори вирішили, що їм не знайти кращих кандидатів, аби донести до публіки розповідь про нелегку та несправедливу собачу долю.

Собача доля: стереотипи стосуються і собак також

«Роками ми боремося з тим стереотипом, який вкоренився у свідомості людей, що собаки з притулку для тварин є аж надто побитими життям, а отже надто проблемними, щоб брати їх до себе додому. Мовляв, вони того не варті. Тому ми б хотіли переконати людей втриматися від таких квапливих і несправедливих висновків, коли вони судять про тварин, яких ще навіть в очі не бачили», — пояснила Крістін Бернадетт (Christine Bernadette), співзасновниця організації Causes for Animals Singapore.

«Насправді більшість наших підопічних — найдобріші на світі істоти, яким просто потрібно трохи турботи та спілкування з людьми. На жаль, вони не можуть самі про себе розповісти. Тому, щоб вирішити цю проблему, ми запросили людей взяти участь в цій кампанії та позичити собакам свій голос».

Короткий фільм дозволяє почути особисті сумні історії групи людей, які говорять не лише самі за себе, але й від імені собак, якими опікуються сінгапурські притулки для тварин. Звідси й назва кампанії — «Дубляж» (Voiceovers).

Джон Керр (John Kerr), гендиректор Edelman Singapore, так пояснив залучення своєї агенції до створення цієї кампанії: «У Edelman ми добре усвідомлюємо, наскільки важливою є інклюзивність для будь-якої культури. А основою інклюзивності є емпатія та розуміння. Через упередження щороку гинуть тисячі безпритульних собак. А притулки для тварин переповнені тими, кому просто потрібен дім. Ми сподіваємося, що ця кампанія не лише поінформує публіку про проблему, але й відчинить перед цими нещасними тваринами двері у краще життя».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...