Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної рівності у політичному житті «Йдеш у політику не одна».

До заходу долучились перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, народна депутатка України Інна Совсун, народний депутат України Андрій Мотовиловець, головна виконавча директорка Horizon Capital Олена Кошарна, директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднева, віце-президентка Спілки українських промисловців Владислава Магалецька, юристка та правозахисниця Альона Шкрум, головна редакторка медіа «Українська правда» Севгіль Мусаєва, політолог Микола Давидюк, засновниця Startup Ukraine Анна Петрова. У такий спосіб українські лідери та лідерки продемонстрували публічну підтримку всім жінкам, які вирішили балотуватися на місцевих виборах 2020 року.

Про лабіринт стереотипів

Мистецьку інсталяцію площею 80 м² презентували під стінами Верховної Ради. Всередині лабіринту знаходиться 8 інтерактивних кімнат. Перша знайомить із контекстом проблеми. Наступні 6 кімнат створені, щоб занурити відвідувачів в атмосферу бар’єрів, стереотипів та шаблонів. Остання кімната символізує підтримку жінок, які йдуть у політику.

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Кожна із кімнат містить авторські роботи відомих українських ілюстраторок, лауреаток українських та міжнародних конкурсів у сфері дизайну Анни Сарвіри, Євгенії Гайдамаки, Тетяни Якунової, Анни Іваненко, Євгенії Полосіної, Варвари Перекрест.

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Усі ілюстрації допомагають відвідувачам позбутися упереджень та спростувати стереотипи, застосувавши технологію доповненої реальності. Серед стереотипів і бар’єрів, що висвітлені в лабіринті, є, зокрема, такі: «головне покликання жінки — бути берегинею», «жінки — окраса сесійної зали», «жінки — слабка стать», «політика — це чоловічий клуб».

«Йдеш у політику не одна» — це проєкт, покликаний продемонструвати переваги рівноправної участі жінок та чоловіків у політичному житті та виказати підтримку всім жінкам, які балотуватимуться на місцевих виборах 2020 року.

Мета кампанії «Йдеш у політику не одна» — заохотити українців підтримувати всіх жінок, які балотуватимуться на місцевих виборах 2020. А також підвищити обізнаність населення щодо стереотипів, проявів сексизму та насильства проти політично активних жінок. За даними дослідження громадської думки, яке провів Національний Демократичний Інститут, 65% українців прагнуть більшої рівності жінок та чоловіків у політичному житті.

Проєкт реалізовано за участі громадських організацій «Український Жіночий Фонд» та «Інститут Розвитку Регіональної Преси», а також платформи «Жінки — це 50% успіху України» і кампанії проти сексизму в медіа та політиці «Повага» за підтримки Національного Демократичного Інституту, Швеції та Міністерства міжнародних справ Канади. Ідея, дизайн, розробка та реалізація складників кампанії належить технологічній креативній агенції ISD Group.

Джерело


Також нагадаємо, що House of Europe — програма ЄС, що пропонує можливості для творчості та професійного обміну, — представив 5 нових грантів для українців та українських креативних бізнесів та організацій.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...

«Креативна Практика» запустила подкаст про залаштунки креативних індустрій

Онлайн-платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях «Креативна Практика» запустила подкаст «Креативна Практика про креативні практики». Ведучим став автор ...

House of Europe запрошує креативні стартапи взяти участь в онлайн-змаганні Creative Business Cup Ukraine 2021

Creative Business Cup Ukraine — це конкурс на участь в онлайн-змаганні креативних стартапів, де головний приз — це 1000 євро ...

У конкурсі на посаду Виконавчого директора УКФ переміг Владислав Берковський

27 квітня Наглядова Рада Українського культурного фонду провела фінальний етап конкурсу на посаду Виконавчого директора УКФ. Під час відкритих співбесід ...