Канадська 20-доларова банкнота за допомогою AR закликає до екоінвестицій

Канадська соціальна кампанія The Green New Bill за допомогою віртуальної реальності демонструє, що кожна 20-доларова банкнота, якщо її інвестувати в зелену економіку, за 10 років примножить ВВП Канади на 307,85 доларів.

Зараз різні країни світу зіткнулися з необхідністю вирішувати, як їм виходити з економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19. Тому різні групи канадських активістів разом із креативною агенцією Sid Lee й вирішили показати справжню цінність екоінвестицій. Їхня ініціатива спирається на дослідження, нещодавно проведені економістами аналітичної компанії Corporate Knights.

Таким чином у доповненій реальності кожна канадська 20-доларова банкнота перетворюється на банкноту номіналом 307,85 доларів. Зрештою, чимось таким вона й може стати, якщо вкласти її в зелену економіку. Активісти сподіваються, що така кампанія буде інформативною для всіх канадців незалежно від їх політичних переконань. Можливо це навіть зможе об’єднати їх заради зеленішого майбутнього. Також вони мають надію, що їх ініціатива надихне людей по всьому світу вимагати від місцевих політиків та законодавців зробити вибір на користь екології та сталого розвитку.

Канадці та й взагалі всі, у кого під рукою є канадська 20-доларова банкнота, можуть побачити на власні очі цей AR-проєкт. Для цього треба скористатися відповідним фільтром Instagram, який можна знайти отут.

Економіка як аргумент на користь екології

Креативний директор Sid Lee Девід Аллард (David Allard) зазначив, що для цієї кампанії їм необхідно було створити якомога переконливіший символ того, що інвестиції в екологію є насправді корисними для економіки країни. Тому вони змінили вигляд 20-доларової банкноти, щоб показати конкретною цифрою окупність таких інвестицій на додачу до того, що вони допомагають зберегти планету.

А речник Sustainability Solutions Group Ральф Торрі (Ralph Torrie) додав: «Ми хотіли у інтерактивний спосіб показати всім канадцям, що інвестиції в економічну стратегію Green And Just Recovery, здатні вирішити водночас цілий ряд проблем. Ми можемо створити багато робочих місць, досягти вуглецевої нейтральності в Канаді до 2050 року та відновити природу. Нам випала рідкісна можливість здійснити реформи, необхідні як для економічного, так і для екологічного відродження».

Джерело

А от австралійські монети номіналом в 1 долар, які останнім часом карбує Королівський монетний двір, навіть без доповненої реальності підказують, куди їх краще інвестувати – на благодійність.

Наскільки така теоретична 307,85-доларова банкнота відповідає універсальним закономірностям дизайну паперових грошей, можна дізнатися тут.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у типографіці для дизайну сайту в 2021 році (Інфографіка)

Типографіка перетворює слова із простого друкованого тексту на витончений канал комунікації. Так багато можна сказати завдяки дизайну шрифтів — від ...

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...

Вікіпедія відзначає 20-річний ювілей (Інфографіка)

Двадцять років тому, 15 січня 2001 року, Джиммі Вейлз та Ларрі Сенгер запустили сайт під назвою «Вікіпедія» — мережевий інформаційний ...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Creative Digest CIAU. Випуск #022

Чао, креатори! На зв’язку Creative Digest! Вітаємо всіх з Новим роком! Сподіваємось, ви добре відпочили за зимові свята та надихнулися ...