Канадська 20-доларова банкнота за допомогою AR закликає до екоінвестицій

Канадська соціальна кампанія The Green New Bill за допомогою віртуальної реальності демонструє, що кожна 20-доларова банкнота, якщо її інвестувати в зелену економіку, за 10 років примножить ВВП Канади на 307,85 доларів.

Зараз різні країни світу зіткнулися з необхідністю вирішувати, як їм виходити з економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19. Тому різні групи канадських активістів разом із креативною агенцією Sid Lee й вирішили показати справжню цінність екоінвестицій. Їхня ініціатива спирається на дослідження, нещодавно проведені економістами аналітичної компанії Corporate Knights.

Таким чином у доповненій реальності кожна канадська 20-доларова банкнота перетворюється на банкноту номіналом 307,85 доларів. Зрештою, чимось таким вона й може стати, якщо вкласти її в зелену економіку. Активісти сподіваються, що така кампанія буде інформативною для всіх канадців незалежно від їх політичних переконань. Можливо це навіть зможе об’єднати їх заради зеленішого майбутнього. Також вони мають надію, що їх ініціатива надихне людей по всьому світу вимагати від місцевих політиків та законодавців зробити вибір на користь екології та сталого розвитку.

Канадці та й взагалі всі, у кого під рукою є канадська 20-доларова банкнота, можуть побачити на власні очі цей AR-проєкт. Для цього треба скористатися відповідним фільтром Instagram, який можна знайти отут.

Економіка як аргумент на користь екології

Креативний директор Sid Lee Девід Аллард (David Allard) зазначив, що для цієї кампанії їм необхідно було створити якомога переконливіший символ того, що інвестиції в екологію є насправді корисними для економіки країни. Тому вони змінили вигляд 20-доларової банкноти, щоб показати конкретною цифрою окупність таких інвестицій на додачу до того, що вони допомагають зберегти планету.

А речник Sustainability Solutions Group Ральф Торрі (Ralph Torrie) додав: «Ми хотіли у інтерактивний спосіб показати всім канадцям, що інвестиції в економічну стратегію Green And Just Recovery, здатні вирішити водночас цілий ряд проблем. Ми можемо створити багато робочих місць, досягти вуглецевої нейтральності в Канаді до 2050 року та відновити природу. Нам випала рідкісна можливість здійснити реформи, необхідні як для економічного, так і для екологічного відродження».

Джерело

А от австралійські монети номіналом в 1 долар, які останнім часом карбує Королівський монетний двір, навіть без доповненої реальності підказують, куди їх краще інвестувати – на благодійність.

Наскільки така теоретична 307,85-доларова банкнота відповідає універсальним закономірностям дизайну паперових грошей, можна дізнатися тут.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.