Букмекерська фірма посадила фанатів футболу в прогулянкові кулі для людей

Букмекерська фірма Paddy Power нещодавно оприлюднила іронічну соціальну рекламу, у якій вона нагадувала британським футбольним фанатам не забувати про правила безпеки під час святкування перемоги своєї команди. Оскільки цього тижня визначається рейтинг Прем’єр-ліги Великобританії, ця фірма створила кумедну відеоінструкцію з соціального дистанціювання для вболівальників, яких заради цього помістили в прогулянкові кулі для людей.

Ця кампанія була створена креативною агенцією Taylor Herring. Запустили її після того, як поведінку футбольних фанатів під час попередніх матчів сезону було суворо розкритиковано за недотримання соціальної дистанції. Тому в своєму соціальному ролику Paddy Power зобразила «найбільш дистанційовану спортивну вечірку для фанатів футболу». І застосувала в процесі дуже радикальні заходи безпеки.

Всіх вболівальників, які прибували на вечірку, саджали у індивідуальні двометрові прогулянкові кулі на кшталт тих, що використовуються для хом’яків, щоб люди могли веселитися скільки завгодно, не порушуючи при цьому правил безпеки, прийнятих у Великобританії на час карантину.

В якості додаткових заходів перестороги фанатів на вході у паб обприскували дезінфектантом з голови до ніг працівники у костюмах біологічного захисту. До того ж всі напої можна було споживати лише всередині велетенських прогулянкових куль, накачаних киснем.

Персональна бульбашка, інтерпретована буквально

Пітер Крауч, амбасадор Paddy Power, зазначив: «Це цілком природно, що футбольні фанати бажають відсвяткувати успіхи своєї команди, особливо якщо перемога була дуже довгоочікуваною. Але очевидно, що всі ми при цьому маємо не забувати про власну безпеку та поводитися відповідально. Я й уявити не міг, що колись мені доведеться на власні очі побачити прогулянкові кулі для людей та влізти в таку кулю самому (переважно тому, що я сумнівався, що я взагалі туди поміщуся). Але це вкладає цілком новий сенс у фразу «залишатися в своїй персональній бульбашці».

Компанія Paddy Power, в свою чергу, заявила: «Ми знайшли спосіб допомогти вболівальникам дотримуватися правил безпеки, якщо вже деякі з них не змогли втриматися від порушення соціального дистанціювання після матчу, який відбувся кілька тижнів тому. Уряд наполегливо радить нам залишатися кожному в своїй персональній бульбашці, тож ми вирішили у своєму соціальному ролику інтерпретувати цю пораду в буквальному сенсі, навіть якщо за результатами цього футбольного сезону деякі блискучі бульбашки фанатських очікувань луснуть».

Джерело

Складно сказати, чи є такі прогулянкові кулі зручнішими за триметрові балетні пачки або картонні фігури Раяна Гослінга у повний зріст

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...