AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати та не пропонувати алкоголь неповнолітнім».

Головне завдання цього соціального проєкту — не вчити і не читати моралі, як нудний викладач, а легко й у веселій формі нагадати великій аудиторії, що безвідповідальне споживання алкоголю неправильне і вже немодне.

У рамках проєкту відома реп-виконавиця Аліна Паш знялася в ролику, в якому обіграна гостра проблематика продажу алкоголю неповнолітнім.

Кліп-кампанія «Скажи «НІ» присвячена до Всесвітнього дня відповідального споживання пива. Кампанія адресована саме тим дорослим, котрі реально впливають на можливість розпиття алкоголю неповнолітніми

«Може, ми й малому наллємо грамульку?», «Може, той старший хлопець допоможе купити?», «Може, продасте без документів, хіба не бачите вуса?» — ці питання-пастки щодня спокушають сотні підлітків.

Креативна агенція MAKE SENSE спільно з корпораціями AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine відповідають: бро, прислухайся до Аліни Паш та вирішуй сам, що справді круто, а що «НІ».

Цього вересня усвідомленність виглядає суперстильно й зухвало, як ніколи доти.

до Всесвітнього дня відповідального споживання пива
У рамках Всесвітнього дня відповідального споживання пива Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати та не пропонувати алкоголь неповнолітнім».

А креативники із агенції ANGRY створили AR-гру, щоб популяризувати місцеві вибори серед молоді.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

X-Ray Marketing Awards X-Ray Marketing Awards 

MMR продовжує приймати анкети для участі в X-Ray Marketing Awards

Минулий рік зруйнував усі плани, змусив подивитися на світ інакше, відкрив нові сторони бізнесу. Брифи стали неважливими. Тепер основний виклик ...

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Яким буде автомобіль, випущений Apple?

Спроби уявити автомобіль Apple зазвичай беруть до уваги лише схильність Apple до новаторства, але дуже рідко відтворюють дизайнерський дух компанії.

Тренди у типографіці для дизайну сайту в 2021 році (Інфографіка)

Типографіка перетворює слова із простого друкованого тексту на витончений канал комунікації. Так багато можна сказати завдяки дизайну шрифтів — від ...