Золоті переможці Effie Ukraine 2019 на Global Best of the Best 2020 та Best of Europe 2020

Золоті переможці та Гран Прі програми Effie Awards Ukraine 2019 запрошуються для участі в міжнародному конкурсі Global Best of the Best Effie Awards 2020 та конкурсі Best of Europe регіональної програми Effie Awards Europe 2020. 

Effie Worldwide відкрила прийом робіт на Global Best of the Best Effie Awards 2020 

Конкурс Global Best of the Best — це унікальна можливість для переможців програм Effie 2019 змагатися на глобальному рівні для визначення «найкращих з найкращих» серед найефективніших кампаній в сфері маркетингових комунікацій. Для участі запрошуються конкурсні роботи, які отримали золото чи Гранд Прі на національних чи регіональних програмах в 2019 році. 

Кампанія має бути реалізована в період з 1 січня 2019 по 31 грудня 2019. 

Два тури суддівства визначать фіналістів та переможців більш ніж в 20 категоріях від транспортних засобів до фінансових послуг та від кампаній з використанням Data до категорій Positive Change. А Гранд журі відзначить одну роботу як Global Grand Effie Award. Серед членів журі – представники провідних міжнародних агентств, брендів, медіа та технологічних компаній.

Дедлайн подачі конкурсних заявок — 31 березня. Переможці будуть анонсовані в вересні на Церемонії нагородження в Лондоні. 

Деталі за посиланням. 

Effie Awards Europe анонсували call for entries на програму 2020 року 

В цьогорічній конкурсній програмі, окрім стандартних/multi-market категорій, був представлений конкурс Best of Europe, що відкриє прийом робіт 6 квітня. До даного конкурсу запрошуються золоті переможці національних програм 2019 року. 

Для участі в стандартних/multi-market категоріях кампанія має бути реалізована на двох чи більше ринках Європи в період з 1 січня 2019 по 31 березня 2020 року. Кейс для конкурсу Best of Europe може бути реалізований в одній європейській країні в період з 1 січня 2018 по 31 березня 2020. 

Кожна робота може бути подана максимум в чотири категорії. Це може бути одна продуктова/сервісна категорія и три спеціальні, чи чотири спеціальні категорії. Повний перелік категорій можна знайти на сайті effie-europe.com.

Суддівство пройде в два тури. Перший тур суддівства відбудеться онлайн, де будуть оцінюватись тільки письмові заявки. А вже на другому турі в Брюсселі члени журі зустрінуться для визначення переможців і будуть оцінювати заявки разом з креативними матеріалами. 

Фінальний дедлайн для стандартних категорій — 22 травня, а для Best of Europe – 31 липня. Переможці будуть анонсовані в Брюсселі 13 жовтня на Effie Gala. 

Деталі за посиланням.  

Нагадаємо, що результати українських учасників на Global Best of the Best Effie Awards 2020 та Effie Awards Europe 2020 будуть зараховані до Рейтингу ефективності комунікаційних агентств України за результатами участі в міжнародних програмах Effie Awards. Імена найефективніших будуть відзначені на Церемонії нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2020 в грудні. 

Якщо у вас будуть питання до команди української програми Effie Awards Ukraine, звертайтесь: [email protected], [email protected].

А поки давайте згадаємо переможців Effie Awards Ukraine 2019!  

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...