З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий набір знань та інструментів для креаторів, поради щодо кар’єри від легенд рекламної індустрії, а також головні креативні інсайти та тренди 2021 року.

Тиждень креативних знань

Ви отримаєте доступ до уроків експертів, посібників та інсайдерських тренінгів від визнаних експертів. Ці заняття допоможуть вам підготуватися до наступного кроку у вашій креативній кар’єрі.

Більшість уроків триватиме близько 20-30 хвилин, так що кожен епізод — це концентрація ключових знань та актуальної інформації про тренди 2021.

Подивитись розклад

Оберіть своє

Кожна сесія в прямому ефірі буде присвячена іншій дисципліні, аспекту чи тенденції. Це означає, що ви можете самі вирішувати: приєднатися до нас на цілий тиждень, на частину тижня або лише на сесії, які є важливими саме для вас.

Реєструйтесь тут

Як розподілятиметься тиждень?

З понеділка по середу (1-3 березня) — гайди від експертів, які дозволять вам покращити свої творчі вміння у всьому: від креативного мислення до кращих питань.

У четвер (4 березня) — найкращі поради щодо кар’єри, які ви коли-небудь отримували від легендарних креаторів, зокрема Лаури Бамбах із Grey London, Джеффа Гудбі та Річа Сільверштейна з Goodby Silverstein & Partners та інших.

У п’ятницю (5 березня) — найефективніший набір інструментів для креативного успіху в 2021 році, головні креативні інсайти, теми та тренди на 2021 рік, а також запуск премії Young Lions Live.

До зустрічі на онлайн-сесії креативного розвитку LIONS Live!

До зустрічі на LIONS Live!

Читайте також: На допомогу креаторам пропонуємо добірку актуальних на сьогодні конкурсів, стипендій та навчальних курсів, які, можливо, стануть для багатьох вирішальним пунктом на креативному шляху.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...