Ukrainian Young Book Design Awards-2020 оголосив переможців

У 2019 році видавництво «Основи» разом зі студією L / Y (колишня Hooga.design) започаткували міжнародний конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Цього року конкурс зібрав майже 400 учасників з 13 країн, серед яких: Україна, Польща, Чехія, Австрія, Португалія, Німеччина, Італія та інші.

П’ятеро відомих українських ілюстраторів та дизайнерів, а також суддів UYBDA — Сергій Майдуков, Варвара Перекрест, Ольга Жук, Антон Борзов та Ольга Протасова — у серпні визначили шортлист 20 найкращих дизайнерів у наступних конкурсних категоріях:

  • концепт книги;
  • верстка книги;
  • ілюстрація;
  • обкладинка книги.

Завдяки підтримці Українського Культурного Фонду, ми створили унікальну онлайн-виставку з роботами усіх 20-ти фіналістів. Виставка не тільки знайомить з роботами конкурсантів, а й містить більше інформації про сам конкурс. Переглянути онлайн-виставку можна тут. Вебсайт виставки реалізували Chogo.agency.

І зараз ми надзвичайно раді оголосити чотирьох переможців із кожної вищезгаданої категорії, а також одного з них, який отримає Гран-прі UYBDA 2020 та грошову винагороду у 500 євро.

Переможці Ukrainian Young Book Design Awards-2020:

Гран-прі у конкурсі та головний приз (500 євро) отримує Тетяна Калюжна (The Beginner’s Guide to Depression).

Ми дякуємо всім учасникам, команді журі, партнерам та всім, хто зробив так, щоб конкурс відбувся. Разом ми справді дуже потужна спільнота. До зустрічі в 2021 році.

Ukrainian Young Book Design Awards-2020 оголосив переможців

Інформаційна довідка:

Цей конкурс мав успіх і став щорічним. І в 2020 році відбір робіт проводився з 24 січня по 10 травня. Згідно з умовами конкурсу, один учасник може подати необмежену кількість заявок у різних категоріях. Усі учасники можуть вільно обирати будь-яку тему для своїх концепцій чи ілюстрацій. Надіслані роботи не повинні використовуватися у вже існуючих книжкових проектах до моменту подання. У конкурсі можуть брати участь усі від 14 до 30 років, незалежно від їхньої спеціалізації, національності чи країни проживання. Участь в UYBDA є безкоштовною. Більше деталей є на сайті.


Також повідомляємо, що цього року організатори фестивалю креативності Dubai Lynx проводять онлайн-захід Lynx Live Virtual, який відбуватиметься 5–7 жовтня.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

HypeAuditor_dentsu_Insta

Хто, як і скільки заробляє в українському Instagram — дослідження HypeAuditor і dentsu Ukraine

Instagram сьогодні є не тільки однією з провідних соціальних мереж, але і найважливішою платформою для influencer-маркетингу. Тож, за ініціативи комунікаційної ...

Українські дизайнери представлять країну на Dutch Design Week

З 17 по 25 жовтня представники України візьмуть участь у Dutch Design Week — найбільшому дизайн-форумі у Північній Європі. Цьогоріч нашу ...

Підсумки другого дня Lions Live від Ансельмо Рамоса, співзасновника агенції GUT

Ансельмо Рамос свого часу здобув понад 200 Левів в Каннах. Ось п’ять ключових інсайтів, які, на його думку, слід засвоїти з програми другого дня Lions Live.

Cannes-Lions-announces-a-new-Home-of-Creativity-LIONS-1_1

Організатори Cannes Lions оголосили про створення нового бренду LIONS

Створення нового бренду LIONS дозволяє організації запропонувати доступ до всіх своїх сервісів з єдиної платформи The Home of Creativity.

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.