Фестиваль креативності Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

У червні 2020 року організатори фестивалю креативності Dubai Lynx запустили відкриту для всіх цифрову платформу для обміну досвідом, пошуку натхнення та налагодження співпраці. Продовжуючи цю ініціативу, Dubai Lynx організовує онлайн-захід Lynx Live Virtual, який відбуватиметься 5–7 жовтня. Впродовж цих трьох днів глобальна платформа LIONS Live зосередить свою увагу на контенті, пов’язаному з країнами регіону MENA (Middle East & North Africa, — Ред.). Доступ до програми Lynx Live Virtual є безкоштовним для всіх відвідувачів.

Програма Lynx Live Virtual передбачає мотиваційні розмови, презентацію кейсів успішних кампаній, спілкування з креативною спільнотою, інтерв’ю та дебати. Онлайн-захід пропонує креаторам з країн Близького Сходу та Північної Африки можливість обмінятися історіями, послухати доповіді колег, знайти натхнення та попрацювати разом.

Сесії, присвячені контенту, будуть дуже різноманітними. Серед них:

  • keynotes на чолі з першопрохідцями рекламної індустрії в регіоні MENA;
  • серія відвертих розмов My Creative Journey з визнаними експертами з-поміж креативної спільноти;
  • The Lynx Live Debate торкнеться актуальних питань, які впливають на креативні індустрії цього регіону.

Онлайн-захід Lynx Live Virtual також пропонує унікальну серію MENA, What’s Next?, що розгляне сценарії, яких можна очікувати від 2021 року. А голови журі Dubai Lynx 2020 поділяться своїми думками щодо майбутнього категорій фестивалю. Також вони розкажуть, на що звертатимуть увагу, оцінюючи роботи-номінанти 2020 та 2021 років.

Онлайн-платформа також розмістить у себе оригінальний контент, що демонструє влучні інсайти найталановитіших співробітників креативних компаній, які працюють у регіоні MENA.

Від Lynx Live до Lynx Live Virtual

За той час, що минув від запуску проєкту в червні, платформа Lynx Live встигла поділитися з креативною спільнотою цілим рядом цікавих подкастів та майстер-класів для студентів. Зокрема, подкаст Dubai Lynx зібрав аудиторію в 100000 слухачів. Він торкнувся таких важливих тем, як душевне здоров’я працівників креативних індустрій та здатність музики бути рушієм сторітелінгу і пробуджувати емоції. А майстер-клас In the Jury Seat дав студентам унікальну можливість побути учасниками журі. В рамках заходу вони присуджували нагороди креативним роботам в чотирьох категоріях, спираючись на кейси, фонову інформацію про кампанії та настанови Unstereotype Alliance.

Тея Скелтон (Thea Skelton), очільниця правління фестивалю Dubai Lynx, заявила: «Щоб підтримати нашу спільноту та за допомогою креативності підтримати поступ прогресу, ми прагнемо дати країнам регіону MENA можливість навчатися, спілкуватися та співпрацювати. Це вперше за 14 років ми не можемо фізично зібрати разом нашу креативну спільноту. Але завдяки платформі Lynx Live ми сподіваємося все ж налагодити зв’язок між креаторами регіону».

Фестиваль Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

Джерело

Нагадаємо, що організатори фестивалю Cannes Lions оголосили, що цього року онлайн-захід LIONS Live відбудеться ще раз 19–23 жовтня.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Cannes Lions 2019 : Day One

«Каннські Леви» 2021 оголосили голів журі

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році. Цього року до складу ...

Креативну індустрію запрошують підтримати українських лікарів та науковців у боротьбі з інфодемією

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Український католицький університет (УКУ) та INSCIENCE запрошують представників креативної індустрії підтримати українських лікарів та науковців у ...

Стартовал второй этап приема конкурсных работ на международный фестиваль маркетинга и рекламы White Square

Стартовал второй этап приема конкурсных работ на фестиваль рекламы White Square

Один из крупнейших креативных фестивалей в Европе — международный фестиваль маркетинга и рекламы White Square — в 2021 году пройдет 9-11 ...

10 способів використання Instagram Guides у маркетингу

За минулий рік Instagram здійснив цілий ряд оновлень, тож не дивно, що формат Instagram Guides міг пройти повз увагу користувачів.

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

X-Ray Marketing Awards X-Ray Marketing Awards 

MMR продовжує приймати анкети для участі в X-Ray Marketing Awards

Минулий рік зруйнував усі плани, змусив подивитися на світ інакше, відкрив нові сторони бізнесу. Брифи стали неважливими. Тепер основний виклик ...