Ukr Design_2_jury part 1

Організаційний комітет Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 анонсує імена міжнародного журі. Найвидатніші представники світу дизайну з більш ніж 20-ти країн оцінюватимуть українські роботи.

Ukrainian Design: The Very Best Of щорічно проводить пошук талановитих та креативних дизайнерів та знайомить громадськість з найкращими зразками українського дизайнерського бачення. Саме журі вирішує, хто з сучасних дизайнерів найяскравіший та що дає поштовх для розвитку нових креативних проектів. 

Конкурсні роботи оцінюватимуть 5 міжнародних складів журі: Graphic Design & Branding, Digital Design, TV/Promo & Video Motion Graphics, Product Design, Environmental Design. Ми раді повідомити перші імена суддів:

  • Erich Brechbühl, графічний дизайнер, власник Erich Brechbühl [Mixer], Швейцарія (Graphic Design & Branding журі)
  • Taru Staudienger, графічний дизайнер Työnalle, Фінляндія (Graphic Design & Branding журі)
  • Patryk Hardziej, графічний дизайнер, власник Patryk Hardziej Studio, Польща (Graphic Design & Branding журі)
  • Hari Nallan, засновник, CEO, Think Design, Індія (Digital Design журі)
  • Stine Hole Mankovsky, креативний директор, США (TV/Promo & Video Motion Graphics журі)
  • Joosep Volk, креативний директор, партнер TOLM, Естонія (TV/Promo & Video Motion Graphics журі)
  • Aidin Ardjomandi, засновник Ardjou design studio, Іран (Product Design журі)
  • Felipe Travez, професор Equinoctial Technological University, Еквадор (Product Design журі)
  • Mateusz Adamczyk, партнер, засновник BUDCUD, Польща (Environmental Design журі)
  • Daniele Rocchio, архітектор, декан, професор, School of Architecture and Urbanism, Еквадор (Environmental Design журі)
Ukr Design_2_jury part 1

На Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 буде присутнє лише міжнародне журі, що оцінюватиме роботи учасників за світовими стандартами. Серед членів журі ви зможете зустріти графічного дизайнера, котрий співпрацює з Nike, дизайнера-письменника, креативного директора, який багато років працює над дизайном Skittles, Apple, Nissan та IKEA, і ще багато інших іноземних спеціалістів. 

Очікуйте на поповнення суддівського складу найближчим часом. Слідкуйте за новинами. 

Потрібно подати заявку на можна за посиланням design-awards.com.ua

Найближчий дедлайн подачі робіт – 5 квітня 

Фінальний дедлайн – 24 квітня 

Також нагадуємо, що триває реєстрація на конкурс молодих креаторів Young Lions Competitions Ukraine 2020 в категоріях Print, Design, Film. Команди-переможці локального відбору представлятимуть Україну на найпрестижнішому конкурсі молодих креаторів у світі – Young Lions Competitions у Каннах.

А також золоті переможці та Гран Прі програми Effie Awards Ukraine 2019 запрошуються для участі в Global Best of the Best Effie Awards 2020 та Best of Europe регіональної програми Effie Awards Europe 2020. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...

NASA at Home

Ініціатива NASA at Home робить космос ближчим

Ініціатива NASA at Home включає в себе добірку відео, подкастів, електронних книжок і навіть тури у віртуальній та доповненій реальності.

Docudays

Фестиваль 17 Docudays UA відбудеться онлайн

Цього року у зв’язку з карантином організатори вирішили провести 17 Docudays UA онлайн з 24 квітня по 3 травня! Усі фестивальні ...

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...