Міжнародний фестиваль реклами «Белый Квадрат» оголошує нові дати проведення

24-26 червня в Мінську пройде один з найбільших фестивалів креативності Східної Європи — Міжнародний фестиваль реклами «Белый Квадрат».

На даний момент на фестиваль 2020 року подано 511 робіт від учасників з 20-ти країн світу. Прийом конкурсних робіт проходить онлайн на сайті і завершиться 31 травня.

Незважаючи на те, що світ опинився в нестандартній ситуації, в незвичних умовах нової онлайн-реальності, є можливість переосмислити наявний досвід, знайти нові рішення, підготувати свої кейси і отримати потужний заряд натхнення, завантаживши свої кращі роботи на фестиваль реклами.

Конкурсні проєкти на «Белый Квадрат» приймаються в сім конкурсних категорій:

  • CREATIVE: Film, Print, Radio & Audio, Outdoor, Integrated, Branded Content and Entertainment
  • BRANDING: Communication Design, Packaging Design, Digital & Interactive Design
  • MARKETING: Brand Experience & Activation, PR, Direct, Innovations
  • CREATIVE EFFECTIVENESS
  • MEDIA: Channels, Excellence in Media, Media Campaign
  • DIGITAL: Digital, Mobile, Creative Data
  • CHANGE FOR GOOD. Кейси, реалізовані на тематику боротьби з епідемією і наслідками коронавірусу, приймаються в конкурс Change for Good на безоплатній основі.

Роботи в кожному з конкурсів оцінюватимуться незалежним міжнародним складом журі — персонами зі світовим визнанням в області реклами. А також нагороджуватимуться престижними індустріальними нагородами за креативність реалізованих бренд-комунікацій.

1200х628 time to win time

Щорічно фестиваль реклами «Белый Квадрат» приділяє особливу увагу просуванню робіт агентств-призерів у індустріальних ЗМІ, нараховуючи понад 30 публікацій в країнах Європи і СНД, у тому числі Франції, Бельгії, Німеччині, Іспанії, Португалії, Італії, Нідерландів, Естонії, Литви, Латвії , регіону MENA, Аргентини, Сербії, Хорватії, Румунії, Росії, України, Білорусі, Казахстану, Грузії, Вірменії та інших.

Після проходження етапу модерації конкурсні роботи фестивалю цього року будуть доступні для перегляду на сайті.

Організатори розраховують провести фестиваль реклами в повному форматі, з повноцінною освітньої та діловою програмою. За новинами слідкуйте на офіційному сайті.

Нагадуємо також, що Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions 2020 переносить свої дати проведення і пройде з 26 по 30 жовтня цього року. А локальний конкурс Young Lions Competitions Ukraine 2020 відбудеться 20-21 червня 2020 року.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.