Depositphotos – ексклюзивний контент-провайдер конкурсу YLC Ukraine 2020/2021

Локальний конкурс YLC об’єднує не лише креативну молодь, а й компанії, що зацікавлені у розвитку креативних індустрій та молодих спеціалістів. Вже другий рік поспіль до конкурсу долучається Depositphotos як ексклюзивний контент-провайдер конкурсу. Партнер надає стокові зображення та відео, які можуть використовувати учасники YLC для створення своїх конкурсних робіт.

Історія Depositphotos почалася у 2009 році, сьогодні це успішний міжнародний фотобанк з бібліотекою більш ніж 150 мільйонів фотографій, відео та векторів. Компанія активно розвиває творчу спільноту з 90 000 авторів та працює з клієнтам із 192 країн світу. 

В компанії переконані, що креативність — як процес перетворення уяви у щось нове й матеріальне — притаманна всім. Тож девіз — «Твори. Це твоє» — підтримує та заохочує людей до творчості. 

«Місія Depositphotos — підтримка та розвиток міжнародної творчої спільноти. Ми раді можливості долучитися до Young Lions Competitions в рамках найвідомішого в світі фестивалю креативності Cannes Lions, підтримати молодих креаторів та стати ексклюзивним контент партнером конкурсу. Пошук нових шляхів комунікації з аудиторією, свіжі ідеї та нетривіальні рішення будуть завжди затребуваними. Якщо в наших силах допомогти цим ідеям втілитися в реальність та змінити на краще чиєсь життя, ми без вагань підтримаємо таку ініціативу», — Анастасія Федь-Тітова, PR-менеджер Depositphotos. 

«Depositphotos — яскравий приклад того, як успішно може розвиватись український бізнес. Ми цінуємо це партнерство не лише через те, що молоді креатори можуть комфортно працювати над своїми роботами завдяки доступу до фотобанку в умовах, максимально наближених до міжнародних змагань. А й з причини, що компанія вже неодноразово демонструвала свою позицію щодо підтримки соціально вагомих проєктів та продовжує інвестувати у майбутні покоління креаторів», — Костянтин Кузнєцов, офіційний представник фестивалю Cannes Lions в Україні, голова правління Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU). 

Depositphotos – ексклюзивний контент-провайдер конкурсу YLC Ukraine 2020/2021

Компанія створила екосиситему, яка робить творчість доступною для всіх. Серед проектів фотобанку онлайн-сервіс дизайну Crello та одна з найбільших фотостудій у Східній Європі – Lightfield Productions

Depositphotos розвиває напрямок медіа та освіти, випускає онлайн-видання Bird in Flight та WAS media. Влаштовує міжнародні конференції Social Media Week Kyiv та Creative Loop. Спільно з представниками міжнародної креативної індустрії щорічно випускає дослідження про візуальні тренди та інші креативні проекти.

Depositphotos on Facebook.

Зареєструватися до участі у конкурсах Young Lions Competitions можна до 16 червня 2020 р. включно на офіційному сайті конкурсу.

Нагадаємо, що Young Lions Competitions Ukraine анонсував склад міжнародного журі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.