Depositphotos – ексклюзивний контент-провайдер конкурсу YLC Ukraine 2020/2021

Локальний конкурс YLC об’єднує не лише креативну молодь, а й компанії, що зацікавлені у розвитку креативних індустрій та молодих спеціалістів. Вже другий рік поспіль до конкурсу долучається Depositphotos як ексклюзивний контент-провайдер конкурсу. Партнер надає стокові зображення та відео, які можуть використовувати учасники YLC для створення своїх конкурсних робіт.

Історія Depositphotos почалася у 2009 році, сьогодні це успішний міжнародний фотобанк з бібліотекою більш ніж 150 мільйонів фотографій, відео та векторів. Компанія активно розвиває творчу спільноту з 90 000 авторів та працює з клієнтам із 192 країн світу. 

В компанії переконані, що креативність — як процес перетворення уяви у щось нове й матеріальне — притаманна всім. Тож девіз — «Твори. Це твоє» — підтримує та заохочує людей до творчості. 

«Місія Depositphotos — підтримка та розвиток міжнародної творчої спільноти. Ми раді можливості долучитися до Young Lions Competitions в рамках найвідомішого в світі фестивалю креативності Cannes Lions, підтримати молодих креаторів та стати ексклюзивним контент партнером конкурсу. Пошук нових шляхів комунікації з аудиторією, свіжі ідеї та нетривіальні рішення будуть завжди затребуваними. Якщо в наших силах допомогти цим ідеям втілитися в реальність та змінити на краще чиєсь життя, ми без вагань підтримаємо таку ініціативу», — Анастасія Федь-Тітова, PR-менеджер Depositphotos. 

«Depositphotos — яскравий приклад того, як успішно може розвиватись український бізнес. Ми цінуємо це партнерство не лише через те, що молоді креатори можуть комфортно працювати над своїми роботами завдяки доступу до фотобанку в умовах, максимально наближених до міжнародних змагань. А й з причини, що компанія вже неодноразово демонструвала свою позицію щодо підтримки соціально вагомих проєктів та продовжує інвестувати у майбутні покоління креаторів», — Костянтин Кузнєцов, офіційний представник фестивалю Cannes Lions в Україні, голова правління Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU). 

Depositphotos – ексклюзивний контент-провайдер конкурсу YLC Ukraine 2020/2021

Компанія створила екосиситему, яка робить творчість доступною для всіх. Серед проектів фотобанку онлайн-сервіс дизайну Crello та одна з найбільших фотостудій у Східній Європі – Lightfield Productions

Depositphotos розвиває напрямок медіа та освіти, випускає онлайн-видання Bird in Flight та WAS media. Влаштовує міжнародні конференції Social Media Week Kyiv та Creative Loop. Спільно з представниками міжнародної креативної індустрії щорічно випускає дослідження про візуальні тренди та інші креативні проекти.

Depositphotos on Facebook.

Зареєструватися до участі у конкурсах Young Lions Competitions можна до 16 червня 2020 р. включно на офіційному сайті конкурсу.

Нагадаємо, що Young Lions Competitions Ukraine анонсував склад міжнародного журі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...