Cannes Lions

Зважаючи на поради адміністрації міста Канн, влади та Всесвітньої організації охорони здоров’я, команда Міжнародного фестивалю креативності все ще працює над проектом Cannes Lions 2020, який відбудеться, як і було заплановано, 22-26 червня 2020 року.

Про які саме поради йде мова?

Організаторам порадили продовжувати планувати Фестиваль у червні, відмітивши, що заборона на збори 1000+ людей буде скасована 15 квітня.

Також команда Cannes Lions разом із місцевою владою та всіма зацікавленими сторонами (у тому числі й готелями) працює над плануванням альтернативних дат проведення Фестивалю у випадку його переносу. Зокрема, мова йде про 26-30 жовтня 2020 року. У випадку переносу події, зазначає керівництво Фестивалю, всі акредитації, спонсорські домовленості та бронювання також перенесуться і залишатимуться дійсними.

Команда Фестивалю також зобов’язується повідомити про остаточні дати проведення заходу не пізніше 15 квітня. Якщо рішення приймуть раніше – про це одразу повідомлять.

Незалежно від часу проведення Фестивалю, організатори запевняють усю світову креативну спільноту, що в 2020-му нагородження робіт Левами відбудеться: всі роботи будуть оцінені та нагороджені глобальним журі згідно зазначених критеріїв. На сьогоднішній час кожен, хто подає заявку на Леви 2020, повинен дотримуватися існуючого процесу та строків. У разі будь-яких змін, організатори повідомлять про це.

«На сьогодні всі наші плани йдуть за розкладом і ми все ще працюємо над Cannes Lions 2020, які відбудуться, як і планувалося 22 червня. Однак, оскільки глобальна ситуація постійно змінюється, ми хочемо бути відкритими щодо наших планів на випадок надзвичайної ситуації. Ми проконсультувались з нашими партнерами і відповідно підготувались, щоб забезпечити гнучкість, якщо вона нам знадобиться. Як завжди, безпека всіх учасників події є нашим найважливішим пріоритетом, і будь-яке прийняте нами рішення відображатиме це», – коментує Саймон Кук, керівний директор Cannes Lions.

Джерело

Раніше, Фестиваль опублікував оновлення у деяких категоріях, а також перших спікерів. За всіма новинами щодо Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions ви можете стежити за посиланням.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Графіті замість пульта управління: фарба-провідник перетворює будь-яку поверхню на інтерфейс

Дослідники знайшли спосіб використовувати графіті замість пульта управління, напиливши спеціальну фарбу на предмети повсякденного вжитку.

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

ArtOfQuarantine_Cover_1920x180

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...