2020 Global Effie Index: Banda — найефективніше незалежне рекламне агентство світу

Премія Effie була започаткована у 1968 році Американською маркетинговою асоціацією Нью-Йорка для того, щоб відзначати рекламні кампанії, що демонтструють рекордну ефективність по всьому світу. Сьогодні Effie Awards — це найвище визнання успішності маркетингової активності компаній.

Після того, як премії знаходять своїх володарів по всій планеті, формується загальний рейтинг. Global Effie Index аналізує та ранжує дані фіналістів та переможців з понад 50-ти країн світу. 

Всі бренди та компанії, що включені до Effie Index, проходять ретельну оцінку своїх результатів провідними експертами у сфері маркетингу. В конкурсі беруть участь міжнародні бренди, рекламні холдинги, мережеві та незалежні агентства.

Рейтинг Effie 2020

Рейтинг 2020 року відображує підбірку з понад 4000 переможців та фіналістів Effie по всьому світу, які оголошені у період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року. 

  • Найефективнішим рекламодавцем 2020 став Unilever. 
  • Coca-Cola посунула McDonald’s на 2-е місце у рейтингу Найефективнішого бренду.
  • Найефективніша рекламна група 2020 — WPP Group.
  • Серед мережевих агентств найефективнішим обрали McCann Worldgroup. 
  • А найеефективнішим незалежним рекламним агентством було визнано українське агентство banda.
Banda — найефективніше незалежне агентство світу за версією Effie

Рецепт успіху від banda

«Почему реклама, которую делает banda, настолько эффективна? Потому что мы “раскодировали безупречность”. И проделываем это со всеми нашими клиентами. 

Креативность заключается не в том, чтобы производить впечатление на людей, а в том, чтобы быть с ними честными. 
Самое важное, что сейчас должен делать бренд в мире своих коммуникаций, — это быть искренним. Мы вошли в эпоху открытости. Больше нет b2c или b2b, теперь это h2h: Human to Human», — коментує Ярослав Сердюк, співзасновник banda.  

Мы верим, что креативность способна двигать экономику и общество вперед и очень рады, что наши выпуклые идеи показывают такие результаты, еще раз подтверждая, что креативность = эффективность.

«Несмотря на то, что индустрия переживает изменения и кризис, маркетологи, которые вошли в рейтингов Effie Index, демонстрируют непоколебимую преданность эффективности маркетинга. Эффективность важна как никогда, особенно во времена экономической неопределенности. Индекс демонстрирует замечательные примеры компаний, которые способствовали росту брендов во всем мире. От имени Effie Worldwide я хотела бы поздравить всех, кто вошел в рейтинг 2020», — Трейси Алфорд, President & CEO Effie Worldwide.

Banda — найефективніше незалежне агентство світу за версією Effie

Більше деталей про всесвітній рейтинг — за посиланням.


Читайте також: Prom.ua разом з Banda зняли ролик, щоб підтримати та подякувати всім домашнім працівникам і підприємцям. Усім, хто продовжує працювати та не дає Україні зупинитися.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...