Результати WOW DONE AWARDS 2020

Міжнародний фестиваль маркетингових та PR-комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 оголосив результати. Гран-Прі фестивалю отримав проєкт #Date_With_Art, створений агентством Postmen.

Цьогорічна програма фестивалю пропонувала три конкурсні напрямки:

  • Marketing & PR Communication Disciplines;
  • Industrial Categories;
  • National Marketing Services & PR Contest.

Роботи учасників фестивалю оцінювали три незалежних команди журі. З повними результатами WOW DONE AWARDS 2020 можна ознайомитися на сайті фестивалю.

Особливістю WOW DONE AWARDS є те, що фестиваль публікує результати по кожній конкурсній роботі, незважаючи на те, пройшов проєкт у фінал чи ні. Цей бал допоможе учасникам об’єктивно розглянути свою роботу, порівняти її з роботами колег/конкурентів, а також оцінити свої шанси на перемогу в подальших рекламних фестивалях. Фестиваль відбувався в рамках Ukrainian Creative Stories 2020.

Результати WOW DONE AWARDS 2020

Нагадаємо, що Young Lions Marketers Competition Ukraine 2020 представив експертне журі. Реєстрація на конкурс триває до 16 червня 2020 року включно. Команда-переможець отримає можливість представити Україну на міжнародному етапі конкурсу під час під час Cannes Lions 2021.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

15 квітня відбудеться Конференція з ІТ-права #ubaITconf

Якщо ви хочете зрозуміти, як працює український ринок юридичних послуг для ІТ-бізнесу, якщо прагнете знайти ділових партнерів, професійних співробітників чи ...

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.