FUN на WOW DONE: чого очікувати від вечірньої програми фестивалю в Чернівцях

Оргкомітет фестивалю WOW DONE AWARDS 2018 оголошує дводенну насичену фестивальну програму, серед якої, окрім конференції Best Marketing Practices та Церемонії нагородження переможців, насичена вечірня розважальна програма в Чернівцях 23-24 березня. Акредитація відкрита до 16 березня.

WOW DONE AWARDS традиційно складається не лише з конференції Best Marketing Practices, яка є платформою для обміну досвідом між лідерами думок рекламно-комунікаційного ринку, та з Церемонії нагородження переможців WOW DONE AWARDS 2018, а й з вечірньої розважальної програми. Ми дуже вдячні за підтримку нашим партнерам Goyra Group, що покажуть найбільш автентичні місця Чернівців.

Основною локацією фестивалю WOW DONE AWARDS 2018 була обрана Резиденція митрополитів Буковини і Далмації – нині Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, одне з семи місць в Україні внесених до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

23 березня

 Кожен фестивальний ранок розпочинається не тільки з кави, а з конференції Best Marketing Practices, де провідні експерти маркетингових  комунікацій поділяться власним досвідом та наочно продемонструють вдалі кейси, розкажуть деталі процесу створення кампаній з-за лаштунків та надихнуть на нові сміливі рішення.

Опісля семінарської програми, о 19:00 відбудеться вечірка-відкриття фестивалю WOW DONE AWARDS 2018, локацією якої стане ресторан «Панська гуральня» панський ресторан на панській вулиці   за адресою м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 5. Цікаво, що вулиця Ольги Кобилянської по праву вважається панською, адже минулого століття центральну вулицю Чернівців підмітали букетами троянд і мили ароматним  милом. «Панська гуральня»  це один з найколоритніших та найбільш популярних ресторанів міста. Вишукані страви у поєднанні із народними традиціями та оригінальністю створюють неповторне поєднання сучасності із нотками духу історії.

 24 березня

Другий фестивальний день, що також розпочинається із Конференції, присвячений темі digital-комунікацій. Із повним списком тем можна ознайомитись за посиланням.

Одразу після конференції, о 16:00 вирушаємо на екскурсію по Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича та по історичному центру Чернівців.

На 19:00 у ресторані «Бартка», за адресою м. Чернівці, вул. Головна, 124, запланована Церемонія нагородження переможців WOW DONE AWARDS 2018. «Бартка» це справжнісінький гастрономічний театр, що має відкриту кухню та невимушену атмосферу свята. Вечірка-закриття WOW DONE AWARDS 2018 триватиме у тому ж місці о 20:30.

Для всіх бажаючих відвідати конференцію Best Marketing Practices, Церемонію нагородження WOW DONE AWARDS та інші активності фестивалю необхідно пройти реєстрацію на сайті фестивалю та оформити акредитацію до 16 березня. Вартість участі за посиланням.

Нагадуємо, що оргкомітет пропонує автобус Київ-Чернівці-Київ. Він буде замовлений, якщо набереться понад 30 бажаючих. Інформація про розклад трансферу, вартість та бронювання доступна на сайті.

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до оргкомітету: +380 44 490-90-30,  Катерина Грабовська, [email protected] та Ольга Підгорська, [email protected]

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW-CW-Europe-UK-creativity-UA

KMW Global Marathon презентує секцію «Центральна та Західна Європа, Велика Британія: аналітичний огляд, ключові події, факти, цифри»

Провідна британська аналітична компанія Ampere Analysis приєднується до KYIV MEDIA WEEK Global Marathon та 14 вересня представить огляд аудіовізуальної індустрії Центральної, Західної Європи та Сполученого ...

Конкурс Creative Review Photography Annual 2020 оголошує прийом заявок

У конкурсі Creative Review Photography Annual 2020 можуть взяти участь всі, хто має справу з фотомистецтвом: агенції, видавці, галереї, бренди, тощо.

15-16 серпня відбудеться Кураж — улюблена київська денна вечірка та барахолка

Музики на Куражі завжди багато, але, продовжуючи денні вечірки, Кураж нагадує, що літо необхідно жити в танці. Цього разу на ...

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon анонсує програму секції Азія: аналітичний огляд, ключові події, кейси, цифри

Азія стане першим регіоном на шляху навколосвітнього онлайн марафону KYIV MEDIA WEEK Global Marathon, який організовує компанія Media Resourses Management ...

Kyiv Art Fair Online

Kyiv Art Fair 2020 переходит в онлайн и объявляет участников

С 20 августа по 31 октября сотни работ современных украинских художников будут доступны на онлайн-платформе Kyiv Art Fair. Городской культурный ...

Paula Scher, Mirko Borsche і Eike König на першій конференції WHATABOUT: Future of Brands

11-13 вересня відбудеться WHATABOUT: Future of Brands — перша онлайн-конференція про діджитальну реальність у дизайні, візуальних та бренд комунікаціях. На ...