У день святкування Дня Києва, 26 травня 2019 року, пройде наймасштабніший спортивно-благодійний захід України – «Пробіг під каштанами». Старт відбудеться на Майдані Незалежності. Очікувана кількість учасників – понад 16 тисяч.

Для учасників підготували сім стартів на різні дистанції. Це уже традиційні «Благодійний Пробіг» (~5 км), «Спортивний Пробіг» (5 км), «Пробіг мужніх» (~300 м), «Пробіг у ходунках» (10 м) та «Дитячий пробіг» (довжина дистанції залежатиме від віку). Також цього року пройдуть нові «Пробіг із собакою» та «Пробіг наосліп».

«Благодійний «Пробіг під каштанами» – подія, без якої уже не можна уявити Київ. Щороку у заході беруть участь тисячі бігунів, за допомогою яких лише минулого року вдалося зібрати рекордні два мільйона гривень для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Це єдиний на всю країну заклад, де оперують дітей з вродженими вадами серця з перших годин життя. І саме його Пробіг підтримує уже 18-й рік поспіль. «Пробіг під каштанами» – це не лише про біг, спорт та здоров’я. Це про щастя і надію на життя, яку кожен учасник дарує діткам», – говорить ініціаторка та організаторка «Пробігу під каштанами» з 1993 року Ірина Кузнєцова.

Керівниця 27-го «Пробігу під каштанами» Галина Філімонова також розповіла, що учасники одного із нових стартів – «Пробіг наосліп» – будуть бігти в підтримку Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова (м. Одеса). Оргкомітет спортивно-благодійного Пробігу хоче привернути увагу до створення Центру запобігання дитячій сліпоті у стінах Інституту для всіх українських дітей та закликає учасників підтримати ініціативу. «Ми прийняли рішення розповсюджувати вірус благодійності серед інших міст України і створити нові традиції», – говорить Галина Філімонова.

Благодійний внесок для участі у «Пробігу під каштанами» становить 200 гривень. Зареєструватися та сплатити благодійний внесок на «Пробіг під каштанами» можна до 22 травня на сайті  probeg.kiev.ua, особисто у офісі (вул. Золотоустівська, 10-12, оф. 4). Або безпосередньо у день Пробігу, 26 травня – на Майдані Незалежності.

Зібрані кошти організатори спрямують на придбання обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова, Фонду «Happy Paw» на придбання необхідних матеріалів у притулок для тварин.

______________________________________________________________
ПОВНА ПРОГРАМА СТАРТІВ

9:00. «ПРОБІГ У ХОДУНКАХ». Для малюків, які лише вчаться ходити. З допомогою батьків вони пройдуть свою дистанцію у 10 м на головній сцені Пробігу.

9:30. «ДИТЯЧИЙ ПРОБІГ».  Для дітей до 15 років. 4 дистанції залежно від віку. Дітей до 8 років обов’язково повинні супроводжувати батьки або дорослі. На цей забіг також виходить «Команда здійсненої мрії» – діти, яких врятували в Центрі кардіології та кардіохірургії, завдяки коштам, зібраним під час попередніх «Пробігів під каштанами». У дитячій зоні також пройде новий старт – «Пробіг з дитячими візочками»,  якими керуватимуть батьки, а також перегони роботів.

10:00 «СПОРТИВНИЙ ПРОБІГ». Забіг на швидкість. Професійні спортсмени та учасники із спеціальною спортивною підготовкою бігтимуть дистанцію у 5 км. У рамках цього забігу будуть визначені переможці серед жінок та чоловіків. Кожному учаснику буде виданий спеціальний чіп для фіксації результатів.

10:10 «ПРОБІГ МУЖНІХ». Учасники в інвалідних візках та на милицях подолають свою дистанцію у 300 м.

10:20 «ПРОБІГ НАОСЛІП». Проходить у парах: один учасник одягає пов’язку на очі, а інший бере його за руку і допомагає подолати (пройти чи пробігти) дистанцію.

10:40 «ПРОБІГ ІЗ СОБАКОЮ». Дистанція (~600м).  Внески, зібрані в рамках «Пробігу із собакою», будуть направлені Фонду «Happy Paw» на придбання необхідних матеріалів у притулок для тварин. Промо-зона партнера для чотирилапих працює з 9:00 до 14:00.

11:00. «БЛАГОДІЙНИЙ ПРОБІГ». Постійні учасники заходу та новачки обирають саме цей вид забігу. Він доступний як для досвідчених спортсменів, так і для людей без спеціальної підготовки. Довжина дистанції – 5 км. Традицією «Благодійного Пробігу» є Парад корпоративних команд. Маршрут: Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – пл. Л. Толстого – вул. В.Васильківська – розворот на вул. Ділова та рух у зворотному напрямку – вул. В.Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності. Призові місця не передбачені.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WOW DONE AWARDS 2020

WOW DONE AWARDS 2020 знайомить з членами журі

Міжнародний фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 анонсує три команди журі: журі дисциплін маркетингових і PR комунікацій, ...

Кураж тепер online: розклад активностей на тиждень

Улюблена київська барахолка Кураж на період карантину повністю перейшла в онлайн-формат. Майже все, що можна було робити на Куражі, — ...

Анонсовано Young Lions Competitions Ukraine 2020

Офіційне представництво Cannes Lions в Україні та Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) оголошують локальний конкурс молодих креаторів Young Lions Competitions ...

Які публічні заходи у сфері маркетингу відмінили через розповсюдження коронавірусу?

Численні виставки, фестивалі, конференції та інші публічні заходи у сфері маркетингу виявилися скасовані, перенесені чи змінили формат на онлайн.

Вітайте нові обличчя КМФР 2020: креативне журі

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами 2020 оголошує міжнародне журі FILM, RADIO & AUDIO, ADVERTISING CAMPAIGN. Головою журі став Tomas Ostiglia, виконавчий ...

Слідство веде Vertigo: агенція розробила брендинг для фестивалю електронної музики Brave! Factory 2020

Цього року команда Vertigo стала творчим партнером Brave! Factory 2020. Ми створюємо всю візуальну комунікацію для фестивалю: айдентику, афіші, ідеї ...