Від відеоігор до авіарейсів: п’ять нових кампаній, присвячених собакам

Серед нових кампаній, присвячених собакам, є такі, що показують їх в ролі геймерів, в ролі дітей (балуваних і не дуже), в ролі рятівників та врятованих.

Про що мріє пес, коли йому нудно

Нам здавалося, що в часи пандемії домашнім улюбленцям дістається геть уся (часто надмірна) увага людей. Але, схоже, декому з них дійсно нудно, як ми це можемо бачити в різдвяному ролику від Microsoft та McCann New York. В ньому пес Руфус хоча б уві сні отримує можливість насолодитися відеоіграми, як це впродовж останніх місяців робили його господарі.

Відео, зняте Ноамом Мурро з Biscuit Filmworks, показує такі ігри як Halo, Minecraft та Microsoft Flight Simulator. Втім, сервіс Microsoft Teams там теж можна побачити. (Схоже, не все собакам іграшки, хоча це могла бути й онлайн-вечірка.)

Різдвяну кампанію також було активовано в деяких іграх. Зокрема, для Minecraft було випущено безкоштовне доповнення – світ Dogtopia, де є кістковий ліс, беконові дерева, пожежні гідранти тощо. І немає жодної блохи.

Чотирилапа пляжна інспекція

Скориставшись техніками навчання службових собак, Wunderman Thompson Hong Kong та професійні кінологи створили собачий загін, щоб оберігати людей від сонячних променів на пляжі. Так звані Beach Guardians винюхують, хто з відпочивальників не користується сонцезахисним кремом. Після чого «беззахисні» отримують безкоштовно тюбик крему Human Nature SafeProtect.

Ця кампанія хороша ще й тим, що вона не залякує людей, щоб навчити їх захищатися від сонячних променів. Натомість вона створює позитивні асоціації із захисним кремом взагалі та з конкретним брендом.

Як зазначають дресирувальники: «Люди зазвичай не слухають людей, але прислухаються до собак».

Генеральна репетиція батьківства

Виявляється 83% міленіалів відкладають народження дитини на потім. З огляду на це, в ще одній з кампаній, присвячених собакам, бренд Pedigree вирішив створити проміжну ступінь між батьками та не батьками.

Кампанія від Colenso BBDO з гумором висловлює свою підтримку тим, хто вирішив поки що почекати з батьківством, і пропонує їм для початку потренуватися на собаці, адже це – непоганий спосіб підшукати родину для тваринки з притулку.

Хтось цінує вільне життя, хтось опирається тиску з боку родини, а хтось просто ще не готовий. Але хай там як, але міленіалівські сумніви можуть стати безпритульним тваринам на користь.

Рекламні ролики показують серію кумедних ситуацій, коли батьки людських дітей питають собачих мам, як нагодувати чи вмити дитину. І залишаються спантеличені відповіддю, аж доки ми не бачимо, що, скажімо, вмивати волохате дитятко дійсно краще зі шлангу.

Коли смаколиків забагато

Якщо зазирнути в соцмережі, може здатися, що кожен американець під час карантину завів собі домашнього улюбленця. Але дресируючи песика, спілкуючись з ним та висловлюючи йому свою любов, дуже легко почати згодовувати йому ласощі жменями, а потім ще й усі недоїдки (і невдалі страви) після Дня подяки віддати.

На жаль, через це десь 55–60% усіх домашніх улюбленців закінчують ожирінням, що є доволі небезпечним. Втім, щоб переконати господарів бути відповідальнішими, ця кампанія апелює не до страху, а до любові.

І котяча версія.

Собачі авіарейси (і не тільки)

Від бренду алкогольних напоїв зазвичай не очікуєш кампаній, присвячених собакам. Проте Tito’s Handmade Vodka та продакшен-компанія ELEMENT зробили саме це, оприлюднивши серію документальних відео (як нещодавно зробив бренд Sheba, тільки про котів) під назвою Coming Home: Stories of Canine Transport.

В рамках своєї програми Vodka for Dog People цей бренд допомагає безпритульним собакам знаходити дім, який може виявитися в будь-якому куточку Америки. Відтак, виникає потреба у перевезенні цих собак через усю країну. Саме цим перевізникам і присвячені мініфільми.

За ці вісім місяців, здавалося б, в американських притулках не мало залишитися жодного нічийного собаки. Але природні катастрофи та відмова від стерилізації призводять до того, що бездомних собак тисячі, і притулки, особливо в південних штатах, часто переповнюються.

Перше документальне відео присвячене проєкту Wings of Rescue. Його учасники вивозять тварин, які залишилися безпритульними, з місць, що постраждали від стихійних лих, та з переповнених притулків.

Друге відео розповідає про ініціативу Mission Miracle K9, що терміново знаходить хазяїв тваринам, яких ось-ось мають приспати, щоб вивільнити місце в притулку.

А в центрі уваги третього – волонтери з організації Pilots N Paws.

Джерело 1, 2, 3, 4, 5

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Molson Coors спробує транслювати рекламу прямо в сни

Бренди Coors Light та Coors Seltzer спільно з агенцією DDB вирішили спробувати транслювати рекламу пива в сни допитливих добровольців.

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...

Gamefabrique Games

Чотири поради, як брендам вдало інтегруватись у відеоігри

Коли відеоігри стали тривимірними, а їхні бюджети перевалили за сотні тисяч доларів, бренди побачили в іграх майданчик для промо. Вдалося ...

Lego запустить власну версію TikTok для іграшкових фігурок

Користувацьким інтерфейс Vidiyo складається не з віртуальних кнопок та слайдерів, а з цілком реальних кубиків та іграшкових фігурок.

Навушники Mobily перетворюють голос дитини на голос дорослого в ігровому чаті

В голосовому чаті вік мовця швидко стає очевидним і, як і будь-яка інша ситуація, в якій дитина стикається з незнайомцями, це викликає занепокоєння.