В’язниця, ранчо та вершина гори: Sheba знімає документальні відео про людей та котів

Вчора бренд Sheba запустив серію відео під назвою The Cats That Rule The World, створених режисером Джеффрі О’Коннором. Ці відео розповідають реальні історії людей, які є нерозлучними зі своїми котиками і для яких домашній улюбленець становить дуже значну частину життя. Документальні відео про людей та котів переносять глядачів у стіни виправного закладу, у дім ветерана та на гору, якою піднімається завзята мандрівниця.

За словами Крейга Нілі, віцепрезидента з маркетингу Mars Petcare: «Ми хотіли створити цікавий контент, який показав би, яку владу коти насправді мають над людьми. Майстерність Джеффрі та співпраця з організацією Humane Society дозволили нам у цій серії помістити в ширший контекст відому фразу «котики правлять світом».

Глядачів також заохочують ділитися в соцмережах власними історіями про котиків (хештег #CatsThatRuleTheWorld).

Чотирилапі компаньйони для ув’язнених

Перше відео The Cats That Rule The World розповідає про залучення котів до програми реабілітації у в’язниці Larch Corrections Center. Цей вашингтонський виправний заклад спільно з місцевим відділом Humane Society в окремому блоці проводить програму, де вуличних та здичавілих котів заселяють до ув’язнених. І люди швидко починають годувати, доглядати та пестити своїх господарів-котиків.

Учасники проєкту дуже прив’язуються до котів, оскільки ті дають їм можливість спілкуватися на емоційному рівні. Прикладом цього є зворушлива історія Галілео та Біглера. Ця програма надала людям необхідну психологічну підтримку і твердо налаштувала багатьох ув’язнених розірвати порочне коло рецидивізму.

Кототерапія для ветерана

Друге відео із серії The Cats That Rule The World присвячене історії Джордана та Іззі. Після повернення з Іраку саме кіт «старшина Іззі» допоміг Джордану знову налаштуватися на цивільне життя разом із дружиною та дітьми і спокійно жити собі на ранчо та розводити худобу.

Кіт сходить у гори

А третє відео розповідає про те, як кіт Деналі з допомогою своєї «котячої мами» Сандри спробував стати першим котом, який піднявся на вершину гори Edge of Time у Національному парку Естес.

Ми часто жартома кажемо, що котики правлять світом. Але ці документальні відео про людей та котів демонструють цілком реальні котячі суперздібності – зняття стресу, щиру любов та емоційну підтримку.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...