Як пандемія надихнула на креативне застосування технологій в 2020 році

Цей рік приніс нам пандемію коронавірусу, шершнів-вбивць і ще багато інших неприємностей, вкрай виснаживши геть усіх. Втім, що стосується креативного процесу, багато хто зазначав, що ізоляція та негаразди ведуть до спалаху творчості. Адже навіть Шекспір написав «Макбета» та «Короля Ліра» в розпал епідемії чуми. Хтозна, чи принесе нам COVID-19 ще одного Шекспіра, але принаймні креативне застосування технологій в 2020 році ми побачили. І ось кілька кращих прикладів цього, за версією видання The Verge.

Віртуальні квест-кімнати в Google Формах

Простий у використанні формат Google Форм дозволив бібліотекарям та вчителям зробити для учнів завдання, оформлені як віртуальні квест-кімнати.

Шукаючи вихід з такої кімнати, вони водночас вправляються у математиці, географії чи аналізі прочитаного. Теми квест-кімнат взято з таких популярних речей як «Зоряні війни», «Гаррі Поттер», «Парк юрського періоду» та супергерої Марвел. Що й казати, приємний підхід до навчання онлайн!

Фотопортрети в FaceTime

Оскільки в 2020 році весілля з натовпом гостей довелося (переважно) скасувати, британський весільний фотограф Тім Данк вирішив знайти собі новий творчий проєкт. Він взявся за фотосесії в FaceTime.

Данк зв’язувався із замовниками у FaceTime і дивився, де у них вдома оптимальне освітлення для фотопортрета. А потім за допомогою кнопки Live Photo на айфоні він робив знімки та редагував їх в Lightroom. Ось тут фотограф навіть описав весь цей процес для своїх колег.

Возз’єднання акторів іконічних фільмів

На YouTube-каналі Reunited Apart актор Джош Ґад виклав записи відеочатів, у яких зібралися всі виконавці ролей з таких фільмів як «Мисливці за привидами», «Назад у майбутнє» та «Володар перснів» і ще цілий ряд інших. Таке креативне застосування технологій в 2020 році викликало справжню хвилю ностальгії у покоління X. Деякі з цих відео зібрали мільйони переглядів.

Кошти, зароблені каналом з кожного випуску, перераховуються одній з благодійних організацій. Зокрема, епізод One Zoom to Rule Them All було переглянуто 5,7 мільйонів раз, а пожертви були зроблені на користь організації No Kid Hungry.

Наукові експерименти на TikTok

Платформа TikTok в 2020 році пережила справжній злет. З огляду на її всюдисущість, Ненсі Буллард, викладачка точних наук в одній зі шкіл Флориди, створила на TikTok акаунт Mrs. B TV, часом заради науки набираючи подоби то астронавта, то курчати.

Там вона поетапно продемонструвала ряд наукових експериментів для дітлахів. Всі ці експерименти достатньо безпечні, тож для їх відтворення не потрібно батьківського нагляду. А доки діти зайняті, батьки можуть хоч трохи відпочити. Школярами така ініціатива була сприйнята дуже схвально.

Вирази обличчя Ентоні Фочі як шкала настрою

За час пандемії Ентоні Фочі, провідний американський лікар та директор Національного інституту з дослідження алергії та інфекційних захворювань (NIAID), став одним із найвпізнаваніших в США облич. А обличчя це доволі емоційне і одразу видає його справжнє ставлення до ситуації.

Вирази обличчя Ентоні Фочі як шкала настрою

Тому епідеміологиня Карен Еррічетті, щоб дізнатися, як справи у її студентів, запропонувала їм дуже… ненаукову шкалу з виразів обличчя Ентоні Фочі, щоб ті могли за нею обрати свій настрій дня. Потім її було ще доповнено і розширено. (І, так, кажуть, сам Ентоні Фочі теж цю шкалу бачив.)

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Кіно, спорт та цькування: п’ять прикладів креативного використання GIF-зображень

Ці кампанії з архівів The Work є наочним прикладом креативного та ефективного використання GIF-зображень, популярність яких за час локдауну лише зросла.

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.