Як пандемія надихнула на креативне застосування технологій в 2020 році

Цей рік приніс нам пандемію коронавірусу, шершнів-вбивць і ще багато інших неприємностей, вкрай виснаживши геть усіх. Втім, що стосується креативного процесу, багато хто зазначав, що ізоляція та негаразди ведуть до спалаху творчості. Адже навіть Шекспір написав «Макбета» та «Короля Ліра» в розпал епідемії чуми. Хтозна, чи принесе нам COVID-19 ще одного Шекспіра, але принаймні креативне застосування технологій в 2020 році ми побачили. І ось кілька кращих прикладів цього, за версією видання The Verge.

Віртуальні квест-кімнати в Google Формах

Простий у використанні формат Google Форм дозволив бібліотекарям та вчителям зробити для учнів завдання, оформлені як віртуальні квест-кімнати.

Шукаючи вихід з такої кімнати, вони водночас вправляються у математиці, географії чи аналізі прочитаного. Теми квест-кімнат взято з таких популярних речей як «Зоряні війни», «Гаррі Поттер», «Парк юрського періоду» та супергерої Марвел. Що й казати, приємний підхід до навчання онлайн!

Фотопортрети в FaceTime

Оскільки в 2020 році весілля з натовпом гостей довелося (переважно) скасувати, британський весільний фотограф Тім Данк вирішив знайти собі новий творчий проєкт. Він взявся за фотосесії в FaceTime.

Данк зв’язувався із замовниками у FaceTime і дивився, де у них вдома оптимальне освітлення для фотопортрета. А потім за допомогою кнопки Live Photo на айфоні він робив знімки та редагував їх в Lightroom. Ось тут фотограф навіть описав весь цей процес для своїх колег.

Возз’єднання акторів іконічних фільмів

На YouTube-каналі Reunited Apart актор Джош Ґад виклав записи відеочатів, у яких зібралися всі виконавці ролей з таких фільмів як «Мисливці за привидами», «Назад у майбутнє» та «Володар перснів» і ще цілий ряд інших. Таке креативне застосування технологій в 2020 році викликало справжню хвилю ностальгії у покоління X. Деякі з цих відео зібрали мільйони переглядів.

Кошти, зароблені каналом з кожного випуску, перераховуються одній з благодійних організацій. Зокрема, епізод One Zoom to Rule Them All було переглянуто 5,7 мільйонів раз, а пожертви були зроблені на користь організації No Kid Hungry.

Наукові експерименти на TikTok

Платформа TikTok в 2020 році пережила справжній злет. З огляду на її всюдисущість, Ненсі Буллард, викладачка точних наук в одній зі шкіл Флориди, створила на TikTok акаунт Mrs. B TV, часом заради науки набираючи подоби то астронавта, то курчати.

Там вона поетапно продемонструвала ряд наукових експериментів для дітлахів. Всі ці експерименти достатньо безпечні, тож для їх відтворення не потрібно батьківського нагляду. А доки діти зайняті, батьки можуть хоч трохи відпочити. Школярами така ініціатива була сприйнята дуже схвально.

Вирази обличчя Ентоні Фочі як шкала настрою

За час пандемії Ентоні Фочі, провідний американський лікар та директор Національного інституту з дослідження алергії та інфекційних захворювань (NIAID), став одним із найвпізнаваніших в США облич. А обличчя це доволі емоційне і одразу видає його справжнє ставлення до ситуації.

Вирази обличчя Ентоні Фочі як шкала настрою

Тому епідеміологиня Карен Еррічетті, щоб дізнатися, як справи у її студентів, запропонувала їм дуже… ненаукову шкалу з виразів обличчя Ентоні Фочі, щоб ті могли за нею обрати свій настрій дня. Потім її було ще доповнено і розширено. (І, так, кажуть, сам Ентоні Фочі теж цю шкалу бачив.)

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

Людство + технології — разом ми зможемо! Нова світова кампанія Vodafone

Vodafone оновлює своє позиціонування на світовому ринку, головною ідеєю якого є те, чого може досягти людський дух, поєднавшись із технологіями. ...

WOG випустила LOL-комбо пропозиції, які придумали клієнти

До 1 квітня мережа АЗК WOG випустила серію постерів із наборами LOL-комбо. Авторами таких наборів WOG стали самі клієнти. «Ми ...