Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

Earth Optimism 2021 відзначає прості технологічні інновації для захисту природи

Навіть прості та маленькі інновації здатні принести чималі результати. Ось п’ять таких робіт, які обговорювалися в рамках Earth Optimism 2021.

Ілюстровані пісні та витріщання на вітрини: кампанії, що створили успішний shoppable-контент

Зараз, коли численні платформи починають опановувати shoppable-контент, організатори Cannes Lions пропонують звернути увагу на ці п’ять кампаній.

Першоквітневі кампанії 2021: бренди знову наважуються жартувати

Першоквітневі кампанії 2021 варіюються від QR-корів і пристібних третіх рук до їстівних капців та інтелектуального туалетного паперу.

Технологічний поступ Nike: інноваційні кампанії з добірки «Каннських Левів»

Віртуальне «пальне», магазини на стінах та робот із крейдою: ці інноваційні кампанії Nike стали важливими віхами на шляху її технологічного розвитку.

Nebo на культурній орбіті: про прогресивну літературу, експериментальну гастрономію і діджитал-новинки

Привіт, земляни! У це важко повірити, але вже минув рік, як ми почали вести колонку «Nebo на культурній орбіті». Тож ...

Креатив часів локдауну: як відчиняти двері ліктем і не мацати обличчя

Креатив часів локдауну варіюється від хендс-фрі супермаркетів до віртуальних наліпок на обличчя, як показали п’ять кампаній-переможців Eurobest.

Послання з майбутнього та виховання юних антифанатів: креатив у підтримку вакцинації

Креатив у підтримку вакцинації може бути різним: від хай-тек (віртуальна реальність) до лоу-фай (браслет з різнокольорових намистин).

20 дизайнерських рішень для OLED-дисплеїв, які увійшли до шортлиста конкурсу OLEDs Go!

Телестіл та імерсивне дитяче ліжечко – ці та ряд інших дизайнерських рішень для OLED-дисплеїв були відібрані у шортлист конкурсу OLEDs Go!

Трощити морозильники та стіни: кампанії, що успішно задіяли креатив у геймінгу

Добірка кампаній, успіх яким приніс саме креатив у геймінгу: від радикальної боротьби з мороженим м’ясом до прайд-параду, невразливого для ненависників.

Про сторітелінг, маркетингові війни та історію Starbucks: добірка книг для комунікаційників

Про сторітелінг, маркетингові війни та історію Starbucks: добірка книг для комунікаційників

PR-менеджерки комунікаційної агенції Prcom Оксана Кучерява та Олеся Тетяноха радять колегам-комунікаційникам літературу для покращення своїх професійних скілів, загальної ерудованості та ...

Якщо бажаєш допомогти: швидкі й прості ідеї для працівників, як взяти участь у благодійності

Зараз усе більше працівників цікавляться, як взяти участь у благодійності, та з задоволенням долучаються до благодійних ініціатив. Разом можна не ...