Захватывающая осень в Амстердаме на снимках японского фотографа

«Амстердам – волшебный город», – заявляет японский фотограф Кире Хайба, а после добавляет, что именно эта нотка магии побудила в нем желание передать всю красоту этого места с помощью фотокамеры.

Кире Хайба описывает Амстердам так: «Деревенский город, в котором размещаются компактные узкие дома, расположенные среди многих красивых каналов, является волшебным в любое время года». Тем не менее, фотограф считает, что этот Амстердам наиболее красив осенью, когда облачается в золотое сияние.

Если прокрутите ниже, то сами убедитесь в магическом сиянии Амстердама осенью:

Диана Мехедок

Заглавнгая иллюстрация: https://ua.depositphotos.com

 

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...