Захватывающая осень в Амстердаме на снимках японского фотографа

«Амстердам – волшебный город», – заявляет японский фотограф Кире Хайба, а после добавляет, что именно эта нотка магии побудила в нем желание передать всю красоту этого места с помощью фотокамеры.

Кире Хайба описывает Амстердам так: «Деревенский город, в котором размещаются компактные узкие дома, расположенные среди многих красивых каналов, является волшебным в любое время года». Тем не менее, фотограф считает, что этот Амстердам наиболее красив осенью, когда облачается в золотое сияние.

Если прокрутите ниже, то сами убедитесь в магическом сиянии Амстердама осенью:

Диана Мехедок

Заглавнгая иллюстрация: https://ua.depositphotos.com

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».