В Дании возвели дом-волну

Архитектурное бюро Henning Larsen Architects обнародовало фотографии жилого комплекса, построенного в виде волны. Дом находится в датском городе Вайле, передает designboom.

На возведения дома-«волны» архитекторов вдохновил ландшафт местности. Этот жилой комплекс как дань местному наследию и географии.

Комплекс общей площадью 14 000 кв. метров начали строить еще в 2006 году, но из-за глобального финансового кризиса 2008-го строительство пришлось приостановить. Работы на объекте возобновились лишь в 2015 году.

Даже недостроенный проект привлекал международное внимание и получил несколько архитектурных наград. Так, в 2012 году «дом-волна» удостоился премии ABB LEAF за инновационную архитектуру, а в 2013-м стал первым за полвека датским проектом, который победил в престижном конкурсе Civic Trust Award.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Plan B: унікальний дім на глибині 15 метрів

Пропонуємо вашій увазі невелику подорож на глибину 15 метрів і нижче вглиб земної кулі. Тут розкинувся автономний дім, який за ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Зрозумілість і ненасильницьке спілкування, або Як креативно говорити на гострі соціальні теми

Зрозумілість і ненасильницьке спілкування, або Як креативно говорити на гострі соціальні теми

Навесні ми писали про старт нового українського проєкту на підтримку прав ЛГБТ+ спільноти «Союзники в дії». Реалізує його ГО «Точка ...

Агентство Reynolds and Reyner провело редизайн упаковок мороженого «Три Ведмеді»

За 19 лет ассортимент бренда «Три Ведмеді» заметно расширился. Компания вошла в тройку лучших производителей Украины. Но появилась и проблема ...

Двоповерховий салон літака обіцяє і спальні місця в економ-класі, і соціальну дистанцію

Американський стартап Zephyr Aerospace розробив для авіаліній дизайн, який передбачає двоповерховий салон літака та комбінацію крісла з ліжком для економ-класу. ...