Джи Ли стал известен благодаря  своему проекту «Бабл проджект»: дизайнер распечатал 50 наклеек, которые выглядели как пустые текстовые блоки-пузыри в комиксах, затем их на рекламные конструкции по всему Нью-Йорку. И каждый желающий мог в них вписывать свои мысли и комментарии. Об этом проекте Ли в 2006 году написал книгу, включающую фотографии избранных надписей. После этого его карьера резко пошла в гору – за следующие 10 лет Джи Ли работал креативным директором в Google, Facebook и Instagram.

Не так давно интернет взорвал новый проект дизайнера – серия принтов, в которых с помощью шрифта передана сама суть предметов. Казалось бы, очень просто, абсолютно очевидно, и именно потому так интересно.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

Художниця Олена Левська про роль книжкової ілюстрації в розвитку креативного мислення

Коли людина починає креативно мислити? З перших днів, з першої миттєвості, коли вона починає розрізняти предмети, з першого почутого слова. ...

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.

Флешмоб #мистецтвовдома

Флешмоб в Instagram: українці відтворюють версії відомих картин

Арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф та арт-критик Костянтин Дорошенко запустили в Instagram флешмоб #мистецтвовдома. Мета флешмобу — закликати українців творчо самоізолюватись ...

Файлообмінник WeTransfer пропонує помалювати цифровими фарбами, доки файл завантажується

WeTransfer пропонує користувачам присвятити 90 секунд створенню власної картини цифровими фарбами, доки вони чекають на завантаження файлу.

Після редизайну новий логотип Nissan може стати двовимірним

Цілком імовірно, що новий логотип Nissan буде двовимірним та з мінімалістичним дизайном, адже наразі тенденція до спрощення має сенс.