Украинский стрит-арт – в коллекции мировых шедевров

 В течение многих десятилетий уличное искусство добавляет краски и жизнь нашим городам, удивляя нас на стенах домов или даже на асфальте. Стрит-арт превращает улицы в открытые галереи. К сожалению, эта форма искусства очень эфемерна – она ​​может существовать сегодня, а уже завтра исчезнет навсегда. С помощью Google Art Project мы пытаемся сохранить уличные шедевры и сделать их доступными для всех.

 В июне прошлого года мы впервые стрит-арт dgthdst впервые был добавлен в Google Art Project. Теперь в проекте 86 организаций из 34 стран делятся 10 000 изображений с высоким разрешением. Впервые в Google Art Project представлены работы из Украины от участников международного фестиваля уличного искусства “Республика”.

 

 

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мешканці будинку для літніх людей відтворюють обкладинки альбомів поп-зірок

Те, що карантин може стати стимулом для натхнення, блискуче довели жителі будинку для літніх людей Sydmar Lodge Care Home в ...

Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

Платформа FontInLogo збирає інформацію про логотипи брендів, а мобільний додаток Pantone Connect дозволяє класифікувати будь-який колір.

BBDO Ukraine створило нову айдентику для Одеського міжнародного кінофестивалю

Коли у BBDO Ukraine розпочали співпрацю з кінофестивалем, головним завданням було — знайти візуальну форму, яка найкращим чином розповість про ...

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.