Українські скульптури у вигляді голів Будди та Джобса завойовують Kickstarter

Український стартап Hero organizer (інша назва – Vase Head) запустив кампанію на Kickstarter та отримав за три дні понад 9 000 доларів, хоча спочатку планувалося зібрати 4 112 доларів.

Vase Head – це багатофункціональна скульптура. Її можна використовувати як кашпо під кімнатні рослини, органайзер для канцелярного приладдя, підставку для аксесуарів, шкатулку для ювелірних прикрас тощо. Скульптури створені у вигляді голів відомих постатей: Давида, Будди, Альберта Ейнштейна та Стіва Джобса.

На Kickstarter ціна продукту розпочинається від 46 доларів.

Нагадаємо, бездротова зарядка, розроблена українцями, зібрала понад $90 000 на краудфандинговій платформі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».