Українська студія отримала нагороду на конкурсі з веб-дизайну Awwwards Site Of The Year

Українська студія Bachoo Design Studio перемогла на престижному конкурсі з веб-дизайну Awwwards Site Of The Year у категорії «Mobile Site Of The Year (People’s Choice)».

Нагороду українці отримали за розробку сайту the8760.com для маркетингового агентства. На старті планувалось, що понад 90% трафіку буде надходити з мобільного. Тому дизайнери робили наголос саме на мобільній версії.

«Нам спало на думку прив’язати сайт до гіроскопу мобільного телефону. Кольори, фігура, анімації – все взаємодіє з ним», – зазначають в Bachoo Design Studio.

«Кілька разів ми демонстрували цей сайт як референс для наших нових клієнтів. Тоді вони казали, що мріяли зробити щось подібне, але інші студії стверджували що це неможливо», — розповідають в студії.

Також ще один проект Bachoo Design Studio (www.huru.rocks) був представлений у номінації «E-commerce of the year».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».