Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери й інші творці контенту.

Цього року в графічному дизайні будуть переважати теми й естетика, які дають відчуття впевненості в майбутньому та формують більш оптимістичний погляд на життя. Щоб розповісти про головні тренди в графічному дизайні, Depositphotos створили інфографіку з докладними описами та референсами.

Як формуються тренди у графічному дизайні

«Тренди у графічному дизайні» – щорічний проєкт Depositphotos, в якому компанія досліджує, як ця сфера розвиватиметься в новому році. Це своєрідне доповнення звіту про візуальні тренди, де команда Depositphotos робить акцент на стилях, палітрах кольорів, шрифтах й естетиці, які допоможуть дизайнерам і брендам створювати захопливі кампанії та проєкти.

«У 2021 році ми переглянули свій підхід до створення тематичної інфографіки та розширили його межі, додавши описи, де найчастіше зустрічається конкретний тренд. Це стане для дизайнерів підказкою, для чого його найкраще використати. Наша контент-команда ретельно вибирала візуальні референси до трендів. Вони допоможуть вам зарядитися натхненням для будь-якого завдання: створення реклами, упаковки, дизайнів для соцмереж і навіть анімації», зазначають у компанії.

«Ми також розглянули причини, чому певні тренди отримують розвиток, і пояснили, як можна впливати на аудиторію за допомогою конкретного підходу. Відкрийте для себе нашу інфографіку, щоб знайти натхнення і корисні поради для реалізації проєктів!»

Тренди у графічному дизайні 2021

Тренди у графічному дизайні 2021

За допомогою трендів ви можете залучати ширшу аудиторію та створювати проєкти, які будуть виділятися на фоні решти контенту. Але команда пропонує взяти ці тенденції за основу і використати авторський підхід, щоб зробити ваші роботи дійсно унікальними за стилем і подачею.

У Depositphotos сподіваються, що ця інфографіка буде пізнавальною й натхненною, а також корисною для ваших майбутніх проєктів. Діліться з командою вашими улюбленими трендами у графічному дизайні в соцмережах – Instagram і Facebook.

А щоб знайти ще більше інсайтів від таких провідних креативних агентств, як Droga5 і Design Bridge, дивіться проєкт “Візуальні тренди 2021”.


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Mastercard_Love Index 2021_Illustrations_1

Mastercard Love Index: романтична вечеря, прогулянка містом і кіномарафон — тренди Дня святого Валентина

Згідно зі щорічним дослідженням Mastercard Love Index, за останнє десятиліття витрати українців на подарунки та враження до Дня закоханих виросли ...

Соціальне дистанціювання обмежує зростання інвестицій у рекламу в б’юті-категорії — дослідження Zenith

Соціальне дистанціювання обмежує зростання інвестицій у рекламу в б’юті-категорії — дослідження Zenith

Соціальне дистанціювання обмежує зростання інвестицій у рекламу в б’юті-категорії до 1.7% у 2021. Про це свідчать дані дослідження агентства Zenith. ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...