Depositphotos — міжнародний фотобанк з бібліотекою із понад 190 мільйонів файлів — випустив щорічний прогноз візуальних тенденцій. Проєкт Depositphotos «Візуальні тренди 2021: нова реальність» розкриває, як змінилась візуальна комунікація, які завдання і нові виклики стоять перед брендами й творцями контенту в наступному році.

Позитивні візуальні образи, піклування про фізичне і цифрове  здоров’я, натхненні природою палітри кольорів, реалістичність і прості, заспокійливі рішення в дизайні стануть головними напрямами у візуальній комунікації 2021. Разом з цим набирають популярність «снек-відео» тривалістю кілька секунд, які привертають увагу глядачів за допомогою автентичних, захопливих розповідей; інтерактивні сценарії, де користувач отримує мультисенсорний досвід; і гейміфікація в дизайні: використання ігрових елементів на сайтах і в застосунках.

«Наш світ сильно змінився за останній рік. Досліджувати, як візуальна комунікація розвиватиметься у найближчому майбутньому, цього разу було особливо цікаво. Щоб допомогти брендам і творцям контенту зробити нову реальність більш захопливою, ми зібрали головні інсайти про нові запити, цінності й больові точки клієнтів. Також ми попросили креативні агентства й експертів з усього світу поділитися баченням, яке допоможе у створенні нових творчих проєктів», — коментує Марія Сибірцева, менеджерка креативних проєктів Depositphotos.

Щоб надати аудиторії більше інсайтів, Depositphotos залучили до створення проєкту лідерів індустрії. Серед них: агентства Droga5 London, Design Bridge, Active Theory, Your Majesty, Dentsu ACHTUNG!, Publicis, Leo Burnett Ukraine, Saatchi & Saatchi Ukraine, [isdgroup], Locomotive, а також експерти з Google. 

В огляді «Візуальних трендів 2021» ви дізнаєтеся:

  • про майбутнє онлайн-івентів, AR і віртуальної реальності;
  • про те, як змінюється досвід взаємодії користувачів з брендами;
  • які нові завдання бере на себе візуальна комунікація;
  • які теми будуть формувати сьогоднішню естетику.

Та багато іншого.

Прогноз Depositphotos «Візуальні тренди 2021: нова реальність» доступний для перегляду за посиланням.


А ми нагадуємо, що нещодавно Інститут кольору Pantone представив одразу два кольори 2021 року: сірий та жовтий.

Сюрреалізм, монохром і «поношеність»: трендові кольори 2021 року.

Ще більше трендів у різних індустріях та сферах дізнавайтесь у нашому розділі «Тренди» за цим посиланням.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...